Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как запретить копирование с сайта ?


SlavaRush

Recommended Posts

:), никак,

можно только попугать:

в header прописать на запрет левой кнопки миши

 

<script language="javascript">
document.ondragstart = xenforo;
document.onselectstart = xenforo;
document.oncontextmenu = xenforo;
function xenforo() {return false}
</script>

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Может кто знает как это сделать OpenCart v2.0.1.1

Реально запретить копирование нельзя.

Даже если повесить скрипт запрета правой кнопки мыши, даже если запретить просмотр исходного кода страницы, все равно, кому надо - тот скопирует.

Но можно добавить разных гадостей - например, скрипт будет разбавлять текст мусором при копировании, добавлять ссылки и другую хрень. На что ума (или безумия) хватит...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Может кто знает как это сделать OpenCart v2.0.1.1

 

Размещать все данные картинкой - шрифт которой нельзя определить finereaderom и другими распозновалками

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Размещать все данные картинкой - шрифт которой нельзя определить finereaderom и другими распозновалками

 

Интересно, как будут вести себя поисковики в этом случае :) Я бы просто добавлял новый материал сначала в панелях вебмастера гугла\яши, а потом только публиковал на сайте.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Интересно, как будут вести себя поисковики в этом случае :) Я бы просто добавлял новый материал сначала в панелях вебмастера гугла\яши, а потом только публиковал на сайте.

Самое верное решение :)
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.