Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено?..] Акции в процентах


Recommended Posts

getProducts можно переделать запрос

 

... (SELECT (IF (ps.price IS NOT NULL, IF (ps.price > 1,  ps.price, p.price - p.price * ps.price),ps.price))
            FROM " . DB_PREFIX . "product_special ps WHERE ps.product_id ...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...
  • 3 years later...
  • 11 months later...
В 27.08.2015 в 15:23, chukcha сказал:

getProducts можно переделать запрос

 

... (SELECT (IF (ps.price IS NOT NULL, IF (ps.price > 1,  ps.price, p.price - p.price * ps.price),ps.price))
            FROM " . DB_PREFIX . "product_special ps WHERE ps.product_id ...

 

Идеальное рабочее решение (главное быстро) - только я указал SELECT (p.price - (p.price * ps.price / 100)) FROM - по другому у меня цена отображалась только в виде получаемого процента. Еще нужно править контролер или модель корзины также - вот сейчас ищу, потому как туда цена только в виде одного указанного значения попадает. 

 

Нашел не знаю как правильно 

 

/www/system/library/cart - cart.php (Ocstore 3)

// Product Specials

 

тут начало if ($product_special_query->num_rows) {

Указал -  $price = ($product_query->row['price'] - ($product_query->row['price'] * $product_special_query->row['price'] / 100));

 

Корзина отображает вроде все правильно.

 

Теперь при экспорте, импорте товаров в поле скидки можно указывать просто процент нужной скидки, а не рассчитывать ее самому.                

 

 

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.