Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Нужно ли оставлять динамические урлы в структуре сайта ?


Recommended Posts

Здравствуйте ..У меня на сайте в некоторых местах прописаны ссылки с динамическими данными .К примеру: index.php?route=information/information&information_id=47

Но при переходе меня все ровно кидает на статическую страницу (ЧПУ) ..
Подскажите , нужно ли в ссылках заменить динамику на статику в обязательном порядке или тут только  в плане эстетики некрасиво ?

 

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


У меня на сайте в некоторых местах

 

Желательно не иметь (такие ссылки могут существовать с в статьях, в описании категорий, товаров

 

Найти и заменить!!!

 

Другой вопрос если эти ссылки автоматически генерятся. То, или-или

 

Например не имеет смысла делать ЧПУ ссылки для технических страниц, например сравнение, закладки, ссылки личного кабинета - те которые закрываются от ПС и не имеют Поискового трафика. Но это уже чисто эстетический подход.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

На ваше усмотрение.. Если сейчас ссылка index.php?route=information/information&information_id=47 ведет к примеру на info_about_us, то при жестком прописывании info_about_us и отключении ЧПУ страница станет недоступна

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.