Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено {как-то}] Пропала возможность работы с менеджером изображений


tadi

Recommended Posts

Сегодня попытался добавить изображения к товару, но в менеджере изображений пропали все папки кроме главной и выдает ошибку "Warning: file_put_contents(): Only 0 of 1328 bytes written, possibly out of free disk space in /var/www/ххх/vqmod/vqmod.php on line 73".

В vqmod.php on line 73 написано: file_put_contents($logPath, implode(PHP_EOL, $txt), FILE_APPEND);

Сразу я предположил, что нехватка места на сервере, расширил диск на 30 гб, но не помогло. С чем еще это может быть связано?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Сегодня попытался добавить изображения к товару, но в менеджере изображений пропали все папки кроме главной и выдает ошибку "Warning: file_put_contents(): Only 0 of 1328 bytes written, possibly out of free disk space in /var/www/ххх/vqmod/vqmod.php on line 73".

В vqmod.php on line 73 написано: file_put_contents($logPath, implode(PHP_EOL, $txt), FILE_APPEND);

Сразу я предположил, что нехватка места на сервере, расширил диск на 30 гб, но не помогло. С чем еще это может быть связано?

Ну ясно же вроде написано, нет свободного дискового пространства...

Почистите кеш vqmod'а и кеш сайта или обратитесь к саппорту хостинга за увеличением дискового пространства!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Было дело когда я залил одну картинку, из-за нее тоже не работал менеджер. После вычисления и удаления ее - все стало нормально

Удалил все изображения последнего добавленного товара - по прежнему не работает (

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.