Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как поменять местами Описание и Характеристики на не дефолтном шаблоне?


Recommended Posts

Добрый вечер!

 

Проблема заключается в том, что у меня в окне товара не получается поменять местами вкладки "Описание" и "Характеристики". Нужно, чтобы при открытии товара по-умолчанию первыми были "Характеристики".

 

Есть много тем, где данный вопрос решают на дефолтной теме. Но в моем текущем шаблоне flatro/template/product/product.tpl стоит вот такой вот код:

   <li> <a href="#tags" data-toggle="tab"><i class="fa fa-comments fa-fw"></i><?php echo $tab_attribute; ?> </a> </li>
	 <?php if ($review_status) { ?>
        <li><a href="#reviews" data-toggle="tab"><i class="fa fa-th-list fa-fw"></i><?php echo $tab_review; ?></a></li>
		<?php } ?>
		<?php if ($attribute_groups) { ?>
        <li class="active"><a href="#details-info" data-toggle="tab"><i class="fa  fa-th-list fa-fw"></i> <?php echo $tab_description; ?></a></li>
		<?php } ?>

который мало чего имеет общего с дефолтным. Подскажите, пожалуйста как тут правильно заменить строки, чтобы при открытии товара по умолчанию выскакивали атрибуты, а не вкладка описание? Вот мой сайт : rus-eco-light.ru

 

Заранее спасибо!

 

100 раз менял местами строки в коде, но максимум, что получилось - это просто местами поменялись названия, но по-умолчанию открывается все равно "описание"...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 months later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.