Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Нужен модуль для создания страниц и вывода к ним категорий


Best223

Recommended Posts

Ищу или заплачу не дорого за модуль вывода категорий статей, (категории как стандартное меню категорий с под категориями)

 

То есть нужна такая система что бы я мог создать страницу в визуальном редакторе с фото и описанием и т.д. (просто страница без кнопок купить и т.д. )

 

Создать категории с под категориями и привязать к ним созданные страницы 

 

пример.

 

83977ffb5aea.jpg

В низу выведен этот модуль а вверху стандартные категории товара(нужно что бы этот модуль также можно выводить где хочень в низу в верху с права с лева)

 

Пишите буду ждать предложений.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


https://opencartforum.com/files/file/1409-%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%B9-pav-blog-module/

для старта подойдет...

Если руки есть то и допилить сможете.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

https://opencartforum.com/files/file/1409-%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%B9-pav-blog-module/

для старта подойдет...

Если руки есть то и допилить сможете.

Спасибо, но вот в этом то и проблема что не знаю программирование! Готов заплатить руб. 500 если до делаете под нужный! 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.