Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Поддержка] Option Image Change - Изменение картинки товара в зависимости от опции


sv2109

Recommended Posts

29.05.2022 в 13:46, sv2109 сказал:

дайте лучше ссылку где это уже работает а не ссылку с кодом. 
Слик слайдер установлен на некоторых темах и с ним модуль работает, но возможно понадобится адаптация модуля под тему, ничего сложно, сделать можно будет. 

ответил в лк

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 4 months later...

Уже не помню кто, но раньше меня многие спрашивали сделать смену картинки товара при смене опции товара на странице категории.

В стандартном движке этого нету, но в некоторых темах есть.

Сегодня сделал такой функционал одному клиенту, если еще кому-то нужно - обращайтесь.

Готового решения тут нету, нужно под каждую тему изменять код, но это уже не сложно, главное что решение - уже есть. 
В модуль я этот функционал добавляться не буду так как только некоторые темы поддерживают опции на странице категории и не всем это нужно + под каждую тему нужна ручная настройка и из коробки работать скорее всего что не будет. 

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 year later...
On 2/4/2024 at 4:51 PM, sergeyrsk said:

Вітаю. Чи працює коректно з модулем імпорт-експорт? 

Мій модуль не має функціоналу імпорту чи експорту, якщо вам потрібен такий функціонал то звертайтеся до автора модуля імпорт-експорт щоб від добавив це у свій модуль. 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.