Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Обратный курс валюты относительно основной.


Recommended Posts

Стоит задача: в настройках валюты вводить обратный курс относительно основной

Тоесть если установлен РУБЛЬ в качестве основной и соответственно курс = 1, то доллар вводить не как 0.033333, а как 30. Евро соответственно вводить как 45

Это надо сделать только в поле ввода и отображения, а скрипт чтобы сам уже множил/делил и в базу заносил.

Я так понимаю что это можно сделать файле currency-form.tpl в строке:

<td><input type="text" name="value" value="<?php echo $value; ?>" /></td>
Что то типа: <?php echo 1/$value; ?>

В этом случае цена в базу записывается как обратная тоже :( и по всей видимости делить надо где то в обработчике формы, а вот где не могу найти на скорую руку.

В качестве временного решения я пока что просто рядом вывожу для информации обратный курс, но хотелось бы возложить операцию деления непосредственно на скрипт магазина

Если кто то делал подобное, подскажите правильно ли я хочу поступить для решения задачи?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 11 months later...
  • 5 years later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.