Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не могу вставить карту сайта на все страницы.


Recommended Posts

Здравствуйте! 

Установлена на хостинге Opencert 1.5.6, хотелось в footer сайта вывести содержимое раздела "карта сайта" (index.php?route=information/sitemap), либо просто категории с товарами, как на сайте  re:store 

Уже сломал всю голову - не могу найти ответ.

Может кто сталкивался? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я делал как то подобное для категорий.Но выкладывать такие решения  просто так,не стал бы.

 

Вот пример такой реализации с подключением данного древа-категорий через админку.Какие категории выводить и так же кол-во  выводимых(видимых) под-категорий.

b3021b89c0de.jpg

 

.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я делал как то подобное для категорий.Но выкладывать такие решения  просто так,не стал бы.

 

Вот пример такой реализации с подключением данного древа-категорий через админку.Какие категории выводить и так же кол-во  выводимых(видимых) под-категорий.

b3021b89c0de.jpg

 

.

 

Вырезал раз такой подвал.

На продвижение влияет очень негативно если конечно в главной навигации нет подобных дублей.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Нет)))  Отключается в админке.Можно выбрать где ставить.Это не моя прихоть.Таковы были требования от заказчика.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.