Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Форма авторизации


alsela

Recommended Posts

Очень нужна помощь, в опенкарте стандартно на главной странице формы нет, но есть на нее ссылки "Войти/Регистрация", я нашла модуль, который выводит форму авторизации в сайдбар, но мне нужно перенести форму авторизации в хедер сайта, рядом с поиском...опенкарт вижу 2 раз в жизни, всю голову сломала, но так ничего и не получилось. Откликнитесь, кто сталкивался с такой проблемой.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

На сколько я знаю в сам хедер через модули не вынести(без изменения кода), можно лишь в боди всунуть.

Чтоб вставить в хедер , то идем в catalog\view\theme\default\template\account\ ищем login.tpl берем форму,
затем идем в catalog\view\theme\default\template\common\ ищем header.tpl, открываем и вставляем форму где хотим только ниже </head><body> естественно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Почти верно...

Форму, действительно нужно выносить в шаблон header.tpl

Но можно, например сделать и аяксовую регистрацию - показывать форму по запросу.

Знать движок, грубо говоря, не совсем нужно. Главное понимать принцип.

Обработку - все зависит от того какой обработчик формы будет использоваться.

Добавить поля - изучите таблицу customer, добавляйте поля, смотрите форму, шаблон login и контроллер

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.