Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Появляется error_no_shipping


sergeus48

Recommended Posts

Не могу найти ошибку. Появляется после нажатия "Узнать цены".

Вообще хочу реализовать доставку по Москве бесплатно, в МО в зависимости от километража.

Недавно установил Simple 3.8.3. Версия opencart 1.5.4.1.

Кроме того в Итого (внизу) показывает 0руб, когда в корзине есть товар. Может из-за ошибки с доставкой.

Помогите, пожалуйста.

post-676804-0-78003500-1388208060_thumb.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Хотелось бы вообще миновать checkout/cart и отправлять например в checkout/simplecheckout. В админке или пилить код? Если второе, то где именно?

Инструкцию по установке симпла читали? Там все это описано. Нужно заменить один файл по-инструкции.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я все прочитал. О каком файле идет речь? Я в коде view убрал cart, вывожу только на simplecheckout. Но пока не ввожу адрес, не отображается способ доставки. Нужно такое решение http://best4beauty.ru/index.php?route=checkout/simplecheckout

Только за МКАД рассчитывать в зависимости от километража. На самостоятельное решение уйдет наверное неделя. Может подскажете? До Нового года надо успеть.

Пока у меня вот что http://jb-style.com/index.php?route=checkout/simplecheckout

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.