Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] 500я ошибка в Категориях [{microdata-schema}]


todayka2

Recommended Posts

В общем: при переносе магазина другой хостинг и включении seopro при открытии любой категории вылетает ошибка сервера.

Написал в тех. поддержку по этому поводу. 

Мне вот что ответили; 

Parse error: syntax error, unexpected T_DOUBLE_ARROW in /vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_product_category.php on line 245

В указанном файле судя по всему отсутствует часть кода перед

                                        'tax'         => $tax,
                                        'rating'      => $result['rating'],
                                        'reviews'     => sprintf($this->language->get('text_reviews'), (int)$result['reviews']),
                                        'href'        => $this->url->link('product/product', 'path=' . $this->request->get['path'] . '&product_id=' . $result['product_id'])
                                );
                        }

Вот vqmod'овский файл http://pastebin.com/0geJ5T7Y
Вот файл catalog-controller-product-category http://pastebin.com/ayAsFLF4

 

Пытался заменить этот php-файл на дефный - не помогло, я так понимаю что дело в каком-то vqmod-модернизации.

 

UPD.: Магией почему-то понянуло на vqmod-модернизацию microdata-schema удалил на время данный модуль и категории заработали.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.