Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите найти часть кода в нужном файле


FreeManDoc

Recommended Posts

Добрый день! Ребят, хочу у Вас спросить в каких файлах мне искать два значения.

 

Первая проблема - на странице отправки заказа нужно убрать красные звездочки над полями Company ID и Tax ID - скриншот прилагается ca4efaed699dad7555b236776c1c44ec.jpeg

 

Вторая проблема- это, где мне, точнее в каком файле найти фразу Din ordre blliver sendt, så snart vi har modtaget din betaling

(правда она уже переведена на датский) , чтобы изменить в ней один символ из-за неккоректного отображения на сайте. В прилагаемом скриншоте все наглядно видно, где расположена фраза. Я уже дкмал что в папке Admin надо искать , но и там нет! - скриншот a4d6da7e58fe91172d9d80a2d7ea43db.jpeg

Буду дбагодарен всем за любой ответ!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1)  Продажи-Покупатели-Группы покупателей   а там уже убрать галочки  на отображение.(Display Tax ID ,Display Company )

 

2)Din ordre bliver sendt, så snart vi har modtaget din betaling(Ваш заказ будет отправлен, как только мы получим ваш платеж)   -   относится видимо к способу оплаты Банковский перевод  

 

 

catalog/language/ВАШ_Язык  /payment/bank_transfer.php

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Tom . Все отлично сработало по Вашим наводкам. 5 звезд в профиль  :-)  Огромное Вам спасибо! сам еще бы точно день искал...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А чего там искать? Допустим, в урле route=product/catalog. Значит нам нужен файл catalog.php/tpl в каталоге product.

Т.е. файл контроллера будет: catalog/controller/product/catalog.php

Язык: catalog/language/язык/product/catalog.php

Модель: catalog/model/product/catalog.php

Шаблон: catalog/view/theme/шаблон/template/product/catalog.tpl

Это касается фронтальной части. В админке все по аналогии.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.