Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

натяжка шаблона


Recommended Posts

Добрый день. Мне нужно установить только что сверстаный шаблон на опенкарт. С чего нужно начать установку шаблона, который еще не подготовлен под опенкарт?

Нужно ли шаблон регистрировать css-стили шаблона в админке как в других кмс или нет?

Как я понял нужно создать папку с шаблоном в той же дирректории где шаблон default и там в ручную все прописывать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Просто сверстанный шаблон приладить к ОС можно, но это, мягко говоря, трудновато.

Куда легче клонировать стандартный шаб и уже над ним извращаться. Во всяком случае, я делаю так. Ибо куча элементов имеет свои привязки. А прикручивать левый новый css к двиглу - будьте готовы потом еще долго все tpl файлы перелопачивать.

С уважением.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.