Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

gif анимация


Recommended Posts

Добрый день, владыки опенкарта! :)

Ребят, помогите сделать отображение анимации gif-изображения в карточке товара, т.е. product-box и т.д. пофигу -пусть также как жпег себя ведет, а вот при открытии превью гифка анимированная была а не застывшая на первом кадре. Хочу залить превью кружек в карточки, наподобие: mugrotation.gif

А анимацию реально вывести только в описание товара, что само по себе както и тупо...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


а вот при открытии превью гифка анимированная была а не застывшая на первом кадре

 

меняй формирование адреса изображения.

используй не стандартное

'thumb'   => $this->model_tool_image->resize($image, $this->config->get('config_image_product_width'), $this->config->get('config_image_product_height')),

 

а

'thumb'   => HTTPS_IMAGE.$image,

 

ну или что там у тебя вместо "thumb" в массиве.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

хм.. чото замена оного в controller/product/product.php привело к скоропостижной гибели страницы товара)...

хотя, отрупенение происходит из-за vqmod какойто модуль там на это ссылается... щас буду искать

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.