Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите разобраться со слайдом [РЕШЕНО]


Recommended Posts

Доброго времени суток, помогите кто знает, добавляю слайды выставляю порядок 1,2 схема home, расположение вверх страницы. Получается что картинки выставлены друг под другом, а не в слайде. Что я делаю не так?

 

p. s. версия 1.5.4.1

post-666830-0-28374600-1365660116_thumb.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Правильно, я там и добавил 2 баннера, потом зашел дополнения-модули-Слайдшоу-изменить-добавил баннеры, получилось как на картинке

Где???  :shock:

Добавлять нужно здесь: Система > Дизайн > Баннеры > Название_вашего_слайдера > Изменить!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Правильно, я там и добавил 2 баннера, потом зашел дополнения-модули-Слайдшоу-изменить-добавил баннеры, получилось как на картинке

Здесь добавлять не нужно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Здесь добавлять не нужно.

 

А все понял разобрался, нужно было в одно названии добавлять несколько баннеров, а я каждый баннер с новым названием добавлял, Спасибо огромно :-)  :wink: е

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.