Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Куда подевался логотип форума из шапки?


Strelez

Recommended Posts

Собственно сабж. Видимо обновляли (модернизировали, ремонтировали, улучшали и т.д.) форум, а лого оставили дефолтным. Непонятно, на каком же мы форуме: по темам вроде бы OpenCart, а по логотипу - Invision Power  :-D

Надо что-то делать :wink:

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Так он и был тот же самый, разве что другой версии (э-эх, не запомнил предыдущую версию :geek: ). На сайтах магазинов реееедко увидишь лого Опенкарт, разве что на демках )))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


И я давно просил убрать лого или переместить в конец. Или сделать его узеньким в email-уведомлениях. Просматриваю почту 99% на телефоне - очень мешает, когда каждое письмо надо проматывать, а не сразу видеть текст.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


И я давно просил убрать лого или переместить в конец. Или сделать его узеньким в email-уведомлениях. Просматриваю почту 99% на телефоне - очень мешает, когда каждое письмо надо проматывать, а не сразу видеть текст.

Тогда, пожалуй , для просмотра с телефона wap-версия нужна.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Тогда, пожалуй , для просмотра с телефона wap-версия нужна.

Кому? Мне - просто картинку убрать и сделать текст сообщения повыше, без всяких шапок.

Какая ещё wap-версия?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.