Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Важный вопрос! Основной магазин с региональными подмагазинами с общим каталогом.


AntonZlatoust

Recommended Posts

Планирую корпортативный сайт перевести на OC. Движок, который сейчас - самопис и писал не я. В нем не разобраться, а развиваться надо. Смысла зависеть от программиста, который его писал не вижу здравым, хоть и программист - человек хороший  :-)

 

Суть вопроса:

Сайт - как интернет магазин действует по всей россии и проталкивать в поиске его надо по всем регионам. Яша на сегодняшний момент относит каждый сайт к каждому региону отдельно. Так почему бы не создать сеть подсайтов например с именами moscow.moysite.ru и так далее, но для того что бы избежать склейки придется наполнять каждый такой подсайт разным контентом, новостями и телефонами (представители), а каталог с ценами, естественно, оставить общим.

 

Насколько возможно организовать такую сеть?! И в каком направлении двигаться? 

 

Самые известные примеры таких сайтов думаю знают все это днс, корпорация центр и прочие онлайн маркеты.

 

Спасибо всем ответившим!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.