Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Настроить zoom image


Recommended Posts

Ну да, это я описался немного :-)

Если установили при помощи vqmod, то возможно файл не нашел нужных строк, если своими руками ставили, то внимательно ищите ошибку.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Ребята, подскажите пожалуйста как быть с дополнительными изображениями в Cloud Zoom, они открываются целиком, вместо того чтобы открываться вместо главного фото... хотя бы фанкибокс поставить

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вам нужно найти нормальную версию cloud-zoom и строго по инструкции его установить.

Вручную без vqmod.

Вся проблема в том, что не до конца установлен, у вас для доп изображений строк кода не хватет. Я знаю о чем говорю, потому что себе недавно ставил. Пока руками не установил ничего не работало, даже наполовину, как у вас.

Себе ставил вот этот

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Вам нужно найти нормальную версию cloud-zoom и строго по инструкции его установить.

Вручную без vqmod.

Вся проблема в том, что не до конца установлен, у вас для доп изображений строк кода не хватет. Я знаю о чем говорю, потому что себе недавно ставил. Пока руками не установил ничего не работало, даже наполовину, как у вас.

Себе ставил вот этот

Благодарен вам!!! Скажите а как сделать вывод смену фото при клике на допфото?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Благодарен вам!!! Скажите а как сделать вывод смену фото при клике на допфото?

в архиве должен быть vqmod файл типа такого - cloud-zoom-simple-1541.xml - тут подробно написано что и куда вставлять, чтобы модуль заработал. Для того чтобы понимать, что там написано читайте статью.

и постарайтесь вернуть прежний вид коду, нужно чтобы было как по дефолту, я надеюсь у вас есть бекап =)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.