Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Opencart не загружает картинки на хостинге


escknx

Recommended Posts

Речь идет о любой версии OpenCart'a.

На денвере все окей, но как только заливаю на реальный сервер, панель администрирования опенкарта не видит картинок и не загружает новые. Папки создает. Пишет что файл загружен, но в списке он не отображается, просто пустой белый список.

Хостинг ukrhost.biz, при установке opencart'a все требования выполнены.

Техподдержка хостинга не в курсе в чем дело, ведь все как бы работает. На сайте все картинки отображаются, а админка их не видит (((

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

afwollis столкнулся с такой же проблеммой. Что нужно изменить в этом конфиге?

пути к папкам нужно поменять в config.php в корне сайта и config.php в админке,если Вы просто перенесли с локалхоста,то у вас в конфиге в корне сайта такой путь:

define('DIR_APPLICATION', 'Z:\home\localhost\www\папка_с_сайтом/catalog/');

а на хостинге должно быть

define('DIR_APPLICATION', '/home/ftp-логин/папка_с_сайтом/www/catalog/');

у вас скорее всего другие пути что на локале что на хостинге,но думаю думаю вы поняли что менять,естественно нужно все пути в этих файлах поменять , еще поменяйте в админке адрес магазина с localhost/папка_с_сайтом на адрес своего домена

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.