Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] При регистрации на сайте покупателя некоректно записывает ФИО


alex777

Recommended Posts

При регистрации на сайте (http://www.virtmag.com) покупателя поля "Имя, Отчество:", "Фамилия:", "Адрес:", "Город:" (тоесть все то что вводится пользователем ручками) сохраняет только первые буквы. При этом если делать заказ без регистрации то все коректно отображается ... Что нужно исправить?

post-4082-0-87658000-1298447152_thumb.jpg

post-4082-0-66149200-1298447160_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


все то что вводится пользователем ручками) сохраняет только первые буквы. При этом если делать заказ без регистрации то все коректно отображается ... Что нужно исправить?

https://opencartforum.com/topic/1479-вышел-ocstore-v017-opencart-1493/

Исправлна ошибка с русскими именами в личном кабине покупателя

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я скачивал украинскую сборку 1.4.9.3 (как я понимаю это тот же ocStore v0.1.7) Вот только там нет в админке ни смс уведомлений ни LIQPAY ... Я могу как-то безболезненно перейти на обыкновенную версию ocStore v0.1.7 (эту версию ковырял и переделывал под свой шаблон)?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

Украинская сборка OpenCart не имеет никакого отношения к ocStore и базируется на оригинальном ядре идентичной версии.

Отличия между официальным пакетом и OpenCart UE

Новости проекта OpenCart UE

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.