Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Загрузка атрибутов возможна на двух языках или нет?


Vovan8

Recommended Posts

Добрый день подскажите пожалуйста , если прайс предоставляется на двух языках украинский и русский, загрузка атрибутов возможна на двух языках или нет?

Описание получилось загрузить на двух языках, а атрибуты нет.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Если речь об xml, то скорее нет, чем да. Там же разные названия атрибутов, их нужно каким-то образом сопоставить. Я работаю с Диспетчером XML/YML и там такое точно не получается. По крайней мере, у меня. Может другие модуля как-то умеют сопоставлять. Если у Вас Эксель-прайсы, то через АОП точно можно сопоставить какой атрибут в какой колонке.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Для подібної задачі підійде, там є можливість налаштувати обробку YML, також для різних мов якщо надається 2 окремих файли на кожну мову, але потрібно все самому налаштовувати.

 

Змінено користувачем SSHEVA
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10.05.2023 в 13:59, Vovan8 сказал:

Добрый день подскажите пожалуйста , если прайс предоставляется на двух языках украинский и русский, загрузка атрибутов возможна на двух языках или нет?

Описание получилось загрузить на двух языках, а атрибуты нет.

Если в XML (YML) то модуль UniXML может загрузить на двух языках. Если они идут в одном порядке то автоматически все загрузит, если в разнобой то можно сделать сопоставления. Все зависит от формата в каком виде они у вас + от самого модуля загрузчика само собой

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.