Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как отключить ресайз картинок что хранятся в папке cache


hon2012

Recommended Posts

Знаю что скорость загрузки упадет, это в качестве эксперимента. Прошу не спрашивать зачем.

 

Просто нужно чтоб кэшированные картинки не сохранялись в папке cache, а ресайзились на лету на фронте

Подскажите что закоментить в каком файле, движек 1.5

Змінено користувачем hon2012
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Тогда картинки не отобразятся если ресайзить на лету в никуда, неоткуда их отобразить.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Как вариант остается ресайзить и возвращать в base64 для отображения на странице, но это создавать функцию отдельную обработчика

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 10.04.2023 в 18:42, hon2012 сказав:

А если по крону удалять каждые 30 сек папку с кэшем картинок ?

За-ДдоСити свій сервер... риторичне питання.
Ви хоч знаєте скільки ресурсів CPU витрачається на генерацію ресайзів...
Це розтискання, обрізання, а потім знову стискання... всі ці операції повязані с пам'яттю та процессором серверу.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

10.04.2023 в 18:42, hon2012 сказал:

А если по крону удалять каждые 30 сек папку с кэшем картинок ?

Во первых крон на хостингах работает от 15 минут. И если удалять папку то может быть случай что в момент удаления, пользователь зайдет на товар и ему вверху сайта отозразит ошибку о том что не создана картинка, и картинка не отобразится. Подобная ошибка ещё отображается при переполненом диске на хостинге. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

10.04.2023 в 18:45, Speaker12 сказал:

крон на хостингах работает от 15 минут

Ну за всех не надо говорить.

Есть и такие, где можно каждую минуту. Можно даже внутри этой минуты несколько комманд запускать.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10.04.2023 в 18:45, markimax сказал:

За-ДдоСити свій сервер... риторичне питання.
Ви хоч знаєте скільки ресурсів CPU витрачається на генерацію ресайзів...
Це розтискання, обрізання, а потім знову стискання... всі ці операції повязані с пам'яттю та процессором серверу.

 

А якщо в мене ВПС і невелика кількість відвідувачів. Ну одночасно може 5 людей. Зайшла людина в якусь категорию, сформувався кеш. Це велике навантаження на ВПС ?

Чи я щось не розумію ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10.04.2023 в 21:29, hon2012 сказал:

 

А якщо в мене ВПС і невелика кількість відвідувачів. Ну одночасно може 5 людей. Зайшла людина в якусь категорию, сформувався кеш. Це велике навантаження на ВПС ?

Чи я щось не розумію ?

Зашел посетить, сформировалась картинка, и в дальнейшем пользователям будет показываться кешированная картинка сразу а не заново создаваться и быстрее будет загружаться. 1 раз создается и в дальнейшем показывается всем. Так работает Opencart и ocStore

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

10.04.2023 в 18:45, markimax сказал:

За-ДдоСити свій сервер... риторичне питання.
Ви хоч знаєте скільки ресурсів CPU витрачається на генерацію ресайзів...
Це розтискання, обрізання, а потім знову стискання... всі ці операції повязані с пам'яттю та процессором серверу.

 

А якщо в мене ВПС і невелика кількість відвідувачів. Ну одночасно може 5 людей. Зайшла людина в якусь категорию, сформувався кеш. Це велике навантаження на ВПС ?

Чи я щось не розумію ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 10.04.2023 в 21:29, hon2012 сказав:

 

А якщо в мене ВПС і невелика кількість відвідувачів. Ну одночасно може 5 людей. Зайшла людина в якусь категорию, сформувався кеш. Це велике навантаження на ВПС ?

Чи я щось не розумію ?

5 онлайн? Велике, якщо ви будите дропать ресайзи постійно

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.