Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Магазин Sellitalia - молодежная одежда


Recommended Posts

раз критика приветствуется, то мои наблюдения следующие...

самое первое, что бросается в глаза:

- ссылки не отличишь от обычного текста (юзабилити)!

- логотип, лично мне непонятен и не по нраву (эстетическое восприятие).

- Заголовки (h1 и H2) нечетко отделяют текстовые блоки (типографика + юзабилити).

- не до конца настроен ЧПУ, например: /index.php?route=information/faq

- если нажать "быстрый заказ" у меня в Google Chrome модальное окошко имеет полосу прокрутки, хотя информации не так много, портит юзабилити (юзабилити)

- в том же "быстром заказе" заголовок "Заполните Ваши контактные данные" имеет шрифт, не соответствующий сайту

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


а вот мне понравилось все, за исключением лого

Хотя если бы кнопка купить выделялась и была соответствующего оттенка с лого, мб было бы и лучше...но тогда страдает общий дизайн главной страницы

Очень порадовал подход к seo, правильность настроенных ссылок и крошек (хотя на страницах информации, акций и т.д до сих пор присутствует ссылка страницы на саму себя).

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.