Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Відтепер українська локалізація в дистрибутиві ocStore


dinox

Recommended Posts

Было бы не плохо запоролить сборку с российской локализацией. Пароль - путин х*йло )

  • +1 12
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 28.03.2023 в 10:49, mario512 сказав:

Было бы не плохо запоролить сборку с российской локализацией. Пароль - путин х*йло )


Вибрали варіант русскій ваєнний карабль іді на*уй разом з російською локалізацією.  В першому пості дописав апдейт

  • +1 9
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 29.03.2023 в 03:12, dinox сказав:


Вибрали варіант русскій ваєнний карабль іді на*уй разом з російською локалізацією.  В першому пості дописав апдейт

Ось це несподіванка. Гарний день починається з добрих новин )

  • +1 5
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Ще одна зміна, яка буде введена з 1 квітня, всі нові модулі і шаблони, які розміщуються в каталозі обов'язково мають містити українську локалізацію, без української локалізації вони не будуть допущені до публікації, всі інші мови за власним бажанням автора

  • +1 14
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


29.03.2023 в 16:49, dinox сказал:

Ще одна зміна, яка буде введена з 1 квітня, всі нові модулі і шаблони, які розміщуються в каталозі обов'язково мають містити українську локалізацію, без української локалізації вони не будуть допущені до публікації, всі інші мови за власним бажанням автора

 

Які добрі новини. Нарешті )

 

28.03.2023 в 04:05, dinox сказал:

 

P.S. Провівши додаткові дискусії і опитування серед активних користувачів ocStore які не втратили зв'язок з реальністю і адекватністю, прийняли рішення не підтримувати російську локалізацію в майбутніх релізах і прибрати її з доступних для завантаження релізів. Процес заміни релізів відбуватиметься поступово
 

🌻 Зроблено в Україні 🇺🇦

  • +1 4
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

я звісно можу бути не правий, якщо моє повідомлення не сподобається - видаліть його, т.як. ваш форум - ваші правила, я це поважаю...

 я вважав що перехід на українську має проходити за покликанням душі, а не з-під палки, так і психологи кажуть і відомі діячі та й ті ж самі захисники на фронті... а тут це наче примусово, невже ми дійсно перетворюємося на тих, ким нас називає русня? ми починаємо забувати, що сила та патріотизм у діях, а не у словах та мові. якщо я спілкуюсь десь в своїх колах російською - це ж не робить мене нацистом, поїдачем немовлят та бандерівцем =/

невже ми перейшли зі стадії гордості та спонукання у стадію заборон, обмежень та примусу?

  • +1 3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 29.03.2023 в 20:51, kabantejay сказав:

я звісно можу бути не правий, якщо моє повідомлення не сподобається - видаліть його, т.як. ваш форум - ваші правила, я це поважаю...

 я вважав що перехід на українську має проходити за покликанням душі, а не з-під палки, так і психологи кажуть і відомі діячі та й ті ж самі захисники на фронті... а тут це наче примусово, невже ми дійсно перетворюємося на тих, ким нас називає русня? ми починаємо забувати, що сила та патріотизм у діях, а не у словах та мові. якщо я спілкуюсь десь в своїх колах російською - це ж не робить мене нацистом, поїдачем немовлят та бандерівцем =/

невже ми перейшли зі стадії гордості та спонукання у стадію заборон, обмежень та примусу?


По-перше ми не забороняємо російську мову в будь якій її формі і не блокуємо за її використання, ми лише перестаємо підтримувати її в дистрибутивах ocStore

По друге де в наших діях спостерігяється примус до української мови в рамках нашої діяльності? Є звичайна умова до оформлення нових доповнень, яка покликана покращити роботу проектів з українською локалізацією і одразу використовувати всю перевагу придбаних модулів на існуючих інтернет магазинах не чекаючи поки хтось перекладе українською модуль. Це звичайна практика для продуктів ринок збуту яких Україна як до побутової техніки так і до цифрових продуктів  Де тут заборона використання російської в модулях? Ми заборонили класти в архів доповнень російську мову? Спробуйте знайдіть таке в моїх словах

Рішення, які були прийняті впливають на майбутній вектор розвитку ocStore і української спільноти OpenCart, і те що Ви вгледіли тут ущємлєніє прав рускоговорящіх, це лише Ваша форма інтерпретації, яка не має нічого спільного з фактичними нашими рішеннями
 

  • +1 11
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


29.03.2023 в 22:59, dinox сказал:


По-перше ми не забороняємо російську мову в будь якій її формі і не блокуємо за її використання, ми лише перестаємо підтримувати її в дистрибутивах ocStore

По друге де в наших діях спостерігяється примус до української мови в рамках нашої діяльності? Є звичайна умова до оформлення нових доповнень, яка покликана покращити роботу проектів з українською локалізацією і одразу використовувати всю перевагу придбаних модулів на існуючих інтернет магазинах не чекаючи поки хтось перекладе українською модуль. Це звичайна практика для продуктів ринок збуту яких Україна як до побутової техніки так і до цифрових продуктів  Де ту заборона використання російської в модулях? Ми заборонили класти в архів доповнень російську мову? Спробуйте знайдіть таке в моїх словах

Рішення, які були прийняті впливають на майбутній вектор розвитку ocStore і української спільноти OpenCart, і те що Ви вгледіли тут ущємлєніє прав рускоговорящіх, це лише Ваша форма інтерпретації, яка не має нічого спільного з фактичними нашими рішеннями
 

 

дякую за відповідь, ясніше, але не цілком. за оформлення доповнень я ані слова не писав. я тільки за дистрибутив... трохи не зрозуміло, ви пишете що лише перестаєте підтримувати, але ж ви викидуєте її з дистрибутиву, це якось іде врозріз із вашими словами, типу, зробити українську головною мовою за замовченням та залишити російську в тому вигляді в якому вона є і більше ничего не робити - це наче і є "перестаємо підтримувати" на мій погляд. то ж просто цікаво, чому її не можна залишити як є? російськомовних украінців досить багато, клієнти також все одно просять додатково ставити російську, сеошники так само кажуть ставити російську...

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 29.03.2023 в 23:28, kabantejay сказав:

 

дякую за відповідь, ясніше, але не цілком. за оформлення доповнень я ані слова не писав. я тільки за дистрибутив... трохи не зрозуміло, ви пишете що лише перестаєте підтримувати, але ж ви викидуєте її з дистрибутиву, це якось іде врозріз із вашими словами, типу, зробити українську головною мовою за замовченням та залишити російську в тому вигляді в якому вона є і більше ничего не робити - це наче і є "перестаємо підтримувати" на мій погляд. то ж просто цікаво, чому її не можна залишити як є? російськомовних украінців досить багато, клієнти також все одно просять додатково ставити російську, сеошники так само кажуть ставити російську...


В довгостроковій перспективі ми не вбачаємо сенсу в подальшій підтримці російської мови на території України державною мовою якої є українська мова. Ми орієнтуємось на лідерів ринку таких як Monobank, Okko та інші, які вже прибрали російську локалізацію їхнього бізнесу

Це opensource, який можна доповнювати і розширювати іншими локалізаціями за потреби, як це робилось завжди.  Жодних заборон, просто базова версія ocStore буде відтепер такою. 

  • +1 5
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


29.03.2023 в 23:42, dinox сказал:


В довгостроковій перспективі ми не вбачаємо сенсу в подальшій підтримці російської мови на території України державною мовою якої є українська мова. Ми орієнтуємось на лідерів ринку таких як Monobank, Okko та інші, які вже прибрали російську локалізацію їхнього бізнесу

Це opensource, який можна доповнювати і розширювати іншими локалізаціями за потреби, як це робилось завжди.  Жодних заборон, просто базова версія ocStore буде відтепер такою. 

 

аргументовано, дякую

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • dinox featured та pinned this topic
В 29.03.2023 в 16:49, dinox сказав:

Ще одна зміна, яка буде введена з 1 квітня, всі нові модулі і шаблони, які розміщуються в каталозі обов'язково мають містити українську локалізацію, без української локалізації вони не будуть допущені до публікації, всі інші мови за власним бажанням автора

Я в передчутті свербежу жопного у зайвохромосомних представників сміхдержави :D

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 29.03.2023 в 20:51, kabantejay сказав:

я звісно можу бути не правий, якщо моє повідомлення не сподобається - видаліть його, т.як. ваш форум - ваші правила, я це поважаю...

 я вважав що перехід на українську має проходити за покликанням душі, а не з-під палки, так і психологи кажуть і відомі діячі та й ті ж самі захисники на фронті... а тут це наче примусово, невже ми дійсно перетворюємося на тих, ким нас називає русня? ми починаємо забувати, що сила та патріотизм у діях, а не у словах та мові. якщо я спілкуюсь десь в своїх колах російською - це ж не робить мене нацистом, поїдачем немовлят та бандерівцем =/

невже ми перейшли зі стадії гордості та спонукання у стадію заборон, обмежень та примусу?

Що в цьому поганого? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 29.03.2023 в 23:28, kabantejay сказав:

 

дякую за відповідь, ясніше, але не цілком. за оформлення доповнень я ані слова не писав. я тільки за дистрибутив... трохи не зрозуміло, ви пишете що лише перестаєте підтримувати, але ж ви викидуєте її з дистрибутиву, це якось іде врозріз із вашими словами, типу, зробити українську головною мовою за замовченням та залишити російську в тому вигляді в якому вона є і більше ничего не робити - це наче і є "перестаємо підтримувати" на мій погляд. то ж просто цікаво, чому її не можна залишити як є? російськомовних украінців досить багато, клієнти також все одно просять додатково ставити російську, сеошники так само кажуть ставити російську...

Я сам страдаю, из-за того, что русско челюстной. Искренне жалею что не владею должным уровнем Мовою. Русския язык ассимилирует Украинский. Если не принимать подобных решений, то такие как я, не будут шевелить своим задом, чтобы развивать знания родного языка. Тем более что тюркский язык, который называют русским, не запрещают на форуме. Тем более, куда проще перевести модуль с русского на украинский, чем на оборот. 

P.S. И вообще, почему мы должны помогать урусам, развивая русскую локализацию. Пусть они суетятся с переводом.

  • +1 4
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 30.03.2023 в 10:22, mario512 сказав:

Я сам страдаю, из-за того, что русско челюстной. Искренне жалею что не владею должным уровнем Мовою.

Як у мене з англійською - без батога нікуди. :D

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@Toral  у вас не актуальна локалізація, і на форумі і на гітхабі у файлах української локалізації все є. Перевірте.

 

image.png.62b2531a021a52e0de010a0ec03cc29b.png

 

image.thumb.png.9e47790bee2fa3da342c3b82120de54e.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 01.04.2023 в 23:11, PaulKravchenko сказав:

@Toral  у вас не актуальна локалізація, і на форумі і на гітхабі у файлах української локалізації все є. Перевірте.

 

image.png.62b2531a021a52e0de010a0ec03cc29b.png

 

image.thumb.png.9e47790bee2fa3da342c3b82120de54e.png

Скачав в 12:49, знову все зносити(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 01.04.2023 в 23:18, Toral сказав:

знову все зносити(

Навіщо? Завантажте тільки файли локалізації і перепишіть ними ті що є.

 

https://github.com/ocStore/Ukrainian

 

  

В 01.04.2023 в 23:18, Toral сказав:

Скачав в 12:49

звідки качали? скажіть щоб перевірити

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Шаблон не мав би перезаписувати файли локалізацій, але схоже що це так, бо по вказаному вами посиланню українська локалізація актуальна.

В 01.04.2023 в 23:29, Toral сказав:

Тепер треба якось то все вичистити

Файли інших локалізацій? Нагальної потреби немає насправді, за відсутністю якоїсь доданої мовної змінної в українській буде (має) підтягнутись з іншої, наприклад англійської, а не такі пустоти як у вас вийшло. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

почему бы не ocStore-3.0.3.7-uk-en-ru?
хотя по сути установить можно самому... но я действительно не понимаю при чем тут виной язык? если на нем говорят не только в эрефии
говорю как человек живущий всю жизнь в Украине и не считаю, что язык должен быть козлом отпущения!
чисто вопрос гипотетический, если бы англоязычная страна напала, отказаться от английского? где учат его в большинстве стран!
а так начинать добавлять Крим, валюту и языки носителей в Евросоюзе считаю хорошей идеей) Нова Пошта идет на расширение)) и победа уже близко.

 

Скрытый текст

P.S Я знал, что будет война, друзья шутили, никто не верил... я 23 числа, шел в душ и сказал, "завтра война, а я не купан"
так вот, сосед конченный действует по принципу "ни себе не людям" у меня в мыслях 60% того, что припять будет шире...
Но я верю в победу и в счастливое будущее лет так через 3-5.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


03.04.2023 в 00:50, mrteray сказал:

 Нова Пошта идет на расширение))

 

"Рожеві поні". "Земля  - плоска"
Вже слів не хватає. Може ганчірку аквафреш вивісиш у себе?
За "твій" язьік 3.14ри й прийшли "тебе" "визволяти"... "Бучею"...
Мова - це зброя. А в нас йде війна.

Скрытый текст

Не хочу засмучувати рожевих поні і послідовників секти екзорциста, самі знаєте кого на букву А.
Але як сказав Залужний - до перемоги ще далеко
Звідки у вас інформація, що "победа уже близко"? З генштабу?
Звісно перемога буде. Але на жаль 3.14в ще дуже багато. І треба багато часу

Що не зрозумілого? Риторичне питання.

Ось тобі Нова Пошта і дасть відповідь "коректно" (на відміну від мене)
https://novaposhta.ua/

8583916122.png
ВСЕ.
Дома можеш хоч на хінді розмовляти.

  • +1 4
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

насправді там було забагато всілякої рашизни, од платіжних систем та послуг доставки до seo-шних інструментів. саме тому завжди використовував чистий opencart. залюбки спробую оновлену версію.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


легла база и засветило пароль к mysql, хоспаде, это не исправлено? последняя сборка ocstore 3 (2.3 вроде тоже но уже не уверен)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • dinox unpinned this topic

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.