Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Допрацювання та створення нових функцій в ім.


Recommended Posts

Добрий день. 
ТЗ пишу вперше, і взагалі стикаюсь з таким типом послуги теж. Оцінити чи запопонувати вартість вашої роботи не можу. 
Тому прошу, якщо готові взятись. Пишіть скільки це може коштувати, скидуйте ваші відгуки, роботи чи профілі де можна дізнатись ваш досвід.
Встановлені модулі

Прихований текст

image.png.78be471e0fa7eef1eac52ed2ef994dac.png

 

ТЗ.docx

Edited by Toral
Link to comment
Share on other sites


Потрібно реалізувати  парсер,  в якому можна буде налаштовувати та додавати API/FEED файли постачальників для отримання кілкості товару. Або  налаштувати у вже встановленому модулі парсингу "simpleParse" php скрипти який зможе заповнити поле модуля мультисклад (https://opencartforum.com/files/file/6979-multisklad-samovyvoz/) або будь яке інше кастомне.

   Вносити данні потрібно у відповідну комірку модуля "мультисклад" , або створити схожий  модуль/функціонал.

Буде 2 поля, які будуть виводитись на сторінці: склад магазину та склад постачальника. Склад постачальника - залишки через парс фід/api, склад магазину - через синхронізацію УкрСклад. Від УкрСклад є готовий синхронізатор, але також потрібно буде внести зміни у файл opencart.php для зміни внесення залишку з базового поля "Кількість"  у відповідне поле мультискладу/вашого поля.  Часто товари у постачальників повторюються, але через специфіку керамічної плитки, однакова назва і артикул можуть мати відмінність в партії і тональності, тому потрібно порівнювати у кого станом на зараз більший залишок, і ту кількість вводити у поле. Також було б чудово, автоматизувати завантаження feed файлів. Для отримання доступу до них потрібна авторизація на б2б платформафх/ftp, а інколи і обрати якого виробника вивантажувати.
Інтерфейс, в якому це все можна буде змінювати та додавати нових постачальників/склади/статуси наявності/фід файли і т.д

Link to comment
Share on other sites


Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

On our site, cookies are used and personal data is processed to improve the user interface. To find out what and what personal data we are processing, please go to the link. If you click "I agree," it means that you understand and accept all the conditions specified in this Privacy Notice.