Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts






  • Добавил
  • Добавлено
    17.03.2023
  • Категория
  • Ioncube Loader
    Требуется
  • ocStore
    3.0
    2.3.0.2.4
    2.3
    2.2
    2.1
  • OpenCart.Pro, ocShop
    Opencart.pro 2.3
    Opencart.pro 2.1
    OcShop 2.0.3.х
  • Обращение к серверу разработчика
    Нет

 

  • +1 3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добавлена поддержка 3 версии.
Добавлена интеграция:
Мета-тег Description Товаров

Мета-тег Description Категорий

Мета-тег Description Производителей
Мета-тег Description в настройках магазина

OcStore 3 Статьи блога + Мета-тег Description

OcStore 3 Категории блога + Мета-тег Description

OcStore 3 Отзывы блога

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добавил демку для 3 версии движка:

https://blog.musclefood.info/oc3/admin/
demo
demo

 

Лимиты немного ограничил, для тестов доступен объем текста около 1000-1200 символо (на латинице в пару раз больше). Общий доступный объем в рабочем режиме на 1 запрос - около 8000 тысяч символов кириллицей.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

ну вот, собсно, что и требовалось доказать, чат на OpenAi снова ничерта не работает,

ни историю в левом меню не тянет ни ответов не выдает, а демке хоть бы что :)

38168507-13853c5f4b3a219ab5e23a2d6ae2a4dc.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=AKIAJSCJQ2NM3XLFPVKA%2F20230320%2Fus-east-1%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20230320T211939Z&X-Amz-Expires=28800&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=f277b7a9ec1e18eeab2ff2d070164cfb8ac3a9b44e54947e87aeae59390f0d6d

ворчит конечно, но работает :-D

 

image.png.ec8e83819c5da754fe8c30376bff2c63.png

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

я там кстати интеграцию для SEO SMS / TOP 2 уже сделал, типа категории, блоговые статьи... ну кроме поля комментария, там редактор я чуть позже под него сделаю, щас выложить или уже когда под комментарии и отзывы дополню? мож срочно надо кому?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

21.03.2023 в 01:29, anat777 сказал:

Интересный модуль. Жду под opencart.pro 2.1

 

ок, завтра будет.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Апи платное? Есть ограничение на символы?

 

И подскажите если у меня описание товаров которые выводятся на сайте находятся в поле description_dop таблицы product_description, а не в стандартном поле description, проблематично будет переделать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

21.03.2023 в 08:37, max1985 сказал:

Апи платное? Есть ограничение на символы?

 

И подскажите если у меня описание товаров которые выводятся на сайте находятся в поле description_dop таблицы product_description, а не в стандартном поле description, проблематично будет переделать?

пока в модуле бесплатное, через ключ openai, цены там такие что сотни текстов пока выходят практически даром. ограничение по символам очень большое, на 1 запрос кириллического текста примерно 8000 символов (это громадный объем, как 4 полноценных seo описания товара), если латиница то там еще больше, примерно в 2-2.5 раза...

адаптировать не проблема.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добрий день, цікавить, чи можливо реалізувати таким чином, наприклад, коли генерує опис під Укр мову, автоматично той самий текс писався для російської мови, тільки з переводом

Змінено користувачем killa
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.03.2023 в 13:15, killa сказал:

Добрий день, цікавить, чи можливо реалізувати таким чином, наприклад, коли генерує опис під Укр мову, автоматично той самий текс писався для російської мови, тільки з переводом

так, можна, додам в плани, не дуже складно, думаю протягом кількох днів зроблю

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Якщо реалізуєте, купую!

21.03.2023 в 13:41, kabantejay сказал:

так, можна, додам в плани, не дуже складно, думаю протягом кількох днів зроблю

 

Змінено користувачем killa
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


гарна річ, сам інколи використовую. Але дуже багато витратив часу, щоб підібрати такі запити до нього, щоб він видавав гарний результат, як на мене. Але я і у копірайтерів приймав лише текст по ТЗ і щоб мене влаштовував. Але все одно далі треба попрацювати з текстом післа АІ. Но часу зараз витрачаю меньше. І частіше виходить робити контент для блогу, та описи чи faq категоріям та товарам. Тож тут треба ТЗ правильно зробити для машини, для людей воно виглядатиме інакше, і воно видає тоді гарний результат.

 

В мене за місяць на одному сайті покази збільшилися з 7тис на день до 12тис, а кліки зі 150 до 220 у консолі гугла. 

А на іншому, нажаль котрий люди закинули, але я на ньому тестував тексти і тз для АІ - з 2.5тис до 4тис показів на день, і з 50 до 70 кліки.

 

 

Змінено користувачем niger
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.03.2023 в 00:22, niger сказал:

гарна річ, сам інколи використовую. Але дуже багато витратив часу, щоб підібрати такі запити до нього, щоб він видавав гарний результат, як на мене. Але я і у копірайтерів приймав лише текст по ТЗ і щоб мене влаштовував. Але все одно далі треба попрацювати з текстом післа АІ. Но часу зараз витрачаю меньше. І частіше виходить робити контент для блогу, та описи чи faq категоріям та товарам. 

 

В мене за місяць на одному сайті покази збільшилися з 7тис на день до 12тис, а кліки зі 150 до 220 у консолі гугла. 

А на іншому, нажаль котрий люди закинули, але я на ньому тестував тексти і тз для АІ - з 2.5тис до 4тис показів на день, і з 50 до 70 кліки.

 

 

 

все так, треба просто трохи погратися з ним щоб підібрати шаблони запросів які вас влаштують... наприклад я тестуючи модуль при розробці по частинах генерував статті, ось, можете подивитися на результат:

https://blog.musclefood.info/

перечитайте, перевірте на унікальність і дайте в сліпу оцінити знайомим, не з IT, я майже можу поспорити що вам 10 з 10 скажуть що це писав профессійний копірайтер)) а останню про Креатин навіть знайомі бодибілдери зацінили.. то ж трохи натхнення і потім можно просто сидіти жамкати по кнопці, навіть буде трохи нудно :D

та й це тільки початкова версія, в мене ще стільки ідей та планів)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, як щодо генерації унікального контенту?

Чи є в налаштуваннях щось накшталт сід-фрази на ключове питання, щоб кожен користувач не отримував однакові описи товару наприклад?

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

22.03.2023 в 12:57, drOC сказал:

Цікаво, як щодо генерації унікального контенту?

Чи є в налаштуваннях щось накшталт сід-фрази на ключове питання, щоб кожен користувач не отримував однакові описи товару наприклад?

 

модель модулю не детермінована за умовою використання налаштувань параметрів temperature та top_p за замовченням, або вище, тому результат для генерованого контенту майже завжди унікальний. ви можете поєкспериментувати та дослідити це в демо, порінявши послідовно згенеровані декілька варіантів.

 

ступінь унікалізації збільшується єкспоненційно зі збільшенням об'єму контенту та зі зміною параметрів temperature, presence_penalty, та frequency_penalty.

 

 

теоретично, звісно, может бути таке, що "мавпа надрукує Гамлета", але в реальних умовах використання шанс катастрофічно низький, та й все одно не перевищить вірогідність такого ж самого сценарію при написанні рерайту контент-менеджером.

-------------

перевіряти між корстувачами все одно не є практично можливим, т.як. це потрібно розроблювати інструмент тотального контролю та перевірки типу "Всі-між-всіма", всі документи користувачів перевірювати не тільки між іншими користувачами, але ще й між собою + перевіряти методом шинглів чи іншим наявність у пошукових системах, це надмірно глобально, ресурсозатратно та порушить безпеку персональних даних. та й дійсно немає сенсу, тому що модель GPT як раз й основана не на чіткому алгорітмі, а генеренації на основі ймовірнісних збігів - тобто, вона по природі своїй налаштована генерувати унікальність.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

23.03.2023 в 15:35, raw4eg сказал:

Доброго дня підкажіть Чи буде даний модуль працювати у зв'язці з модулем Handy Product Manager 1.13.2 ?

так, поля підстановки для опису думаю не проблема буде зробити, дякую за ідею.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

-

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

21.03.2023 в 13:41, kabantejay сказал:

так, можна, додам в плани, не дуже складно, думаю протягом кількох днів зроблю

Добрий вечір, як з завданням? Вже хочу купити з цими налаштуваннями)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


23.03.2023 в 21:44, killa сказал:

Добрий вечір, як з завданням? Вже хочу купити з цими налаштуваннями)

 

поки що доступні функції тільки як в демо. треба ще трошки почекати, приблизно на вихідних..

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 21.03.2023 в 13:15, killa сказав:

Добрий день, цікавить, чи можливо реалізувати таким чином, наприклад, коли генерує опис під Укр мову, автоматично той самий текс писався для російської мови, тільки з переводом

Теж цікавить даний функціонал.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


25.03.2023 в 09:57, nykone сказал:

Теж цікавить даний функціонал.

так ви можете попросить превести и chatGPT
Или подключиться к платным сервисам перевода, а если знаете как, то и к фри.
Но требовать это от автора модуля, не кажется вам что это смешно..
Вы бы еще написали так:
- Дайте перевод на другой язык, тогда приобрету!

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.