Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

В 26.03.2023 в 18:18, chukcha сказав:

так ви можете попросить превести и chatGPT
Или подключиться к платным сервисам перевода, а если знаете как, то и к фри.
Но требовать это от автора модуля, не кажется вам что это смешно..
Вы бы еще написали так:
- Дайте перевод на другой язык, тогда приобрету!

Зі всією повагою, до чого тут ваші 3 копійки? Автор сказав, що зробить? Сказав! Модуль вчора куплей - куплений. Чи ви хотіли прорекламувати свій модуль перекладу? Так вже користуюсь!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26.03.2023 в 18:21, nykone сказал:

Чи ви хотіли прорекламувати свій модуль перекладу?

Ні, дав би посилання )) я до того, що це окреме чат та переклад.

 

Чат вміє перекладати. запитайте у нього!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 26.03.2023 в 18:26, chukcha сказав:

Ні, дав би посилання )) я до того, що це окреме чат та переклад.

  1. Але було сказано автором, що це можливо зробити і він зробить. 
  2. Ваш модуль не може перекладати інформацію на посадкових сторінках ocfilter. 
  3. API Google платний і якщо великі об'єми, то може влетіти в копійку (раз натупив на $100).
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Какой бы точный запрос на написание статьи вы бы не написали, все равно статью по выходу надо редактировать, писать дополнительные запросы на более точечное раскрытие темы. В итоге у меня более-менее раскрытая статья компонуется из трех-четырех запросов в ChatGPT и потом редактирование/склеивание в итоговый вариант. Плюс форматирование, заголовки, абзацы, перечисления. И вот итоговый вариант уже есть смысл переводить на другой язык и размещать. Поэтому автопереревод со старта - ну такая сомнительная хотелка. Но раз автор сказал сделает, то пусть будет.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26.03.2023 в 18:30, nykone сказал:

Ваш модуль не може перекладати інформацію на посадкових сторінках ocfilter. 

Може, а ви питали?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

26.03.2023 в 18:18, chukcha сказал:

так ви можете попросить превести и chatGPT
Или подключиться к платным сервисам перевода, а если знаете как, то и к фри.
Но требовать это от автора модуля, не кажется вам что это смешно..
Вы бы еще написали так:
- Дайте перевод на другой язык, тогда приобрету!

 

большое спасибо за поддержку :wub:

 

но в целом я и со стороны клиента понимаю, т.к. огромное количество аторов (чего таить, я в прошлом и сам таким грешил) - могут многое обещать а в итоге именно необходимую конкретно данному покупателю функцию так и не внедрят.

-----------------------

пока в данном направлении уже доработана сама панель запроса (в ближайшем обновлении), которая позволяет использовать многострочный ввод и полуавтоматически уже как минимум скопировать сгенерированный текст включающий переносы в данное поле и выполнить его перевод, автоперевод чуть позже т.к. выходные)):

38351177-1d2a893f14cc55a715bc24765b036fe5.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=AKIAJSCJQ2NM3XLFPVKA%2F20230326%2Fus-east-1%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20230326T163159Z&X-Amz-Expires=28800&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=9023115462e1770f8526f75defa751a168fecaa9df9706a670a5fa4ab816c447

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я ни на что не претендую

но 2125501823_.png.9c5a3d774c15003c88f368514d15386a.png
вот так реализовано у меня (((
Да, я использую сторонние сервисы перевода

Для понимания - зачем..
Английские токены, условно = слог
Кириллический токен = символ

Иногда есть смысл prompтить по английски, получать ответ, а потом перевести на нужный

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

я проверял опытным путем, для кириллического текста, в модели модуля Opencart ChatGPT максимальный объем контента выходит приблизительно 7-8 тысяч символов, поэтому для 99 из 100 случаев лимитов будет достаточно без каких-либо дополнительных манипуляций.. для всего остального есть Mastercard :D

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

26.03.2023 в 18:21, nykone сказал:

Зі всією повагою, до чого тут ваші 3 копійки? Автор сказав, що зробить? Сказав! Модуль вчора куплей - куплений. Чи ви хотіли прорекламувати свій модуль перекладу? Так вже користуюсь!

А я скажу так: "Дайте перевод на другой язык, пожалуйста, но, даже если ваш ответ "нет", то все равно приобрету))) "

 

Змінено користувачем protehnika
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 27.03.2023 в 18:18, protehnika сказав:

А я скажу так: "Дайте перевод на другой язык, пожалуйста, но, даже если ваш ответ "нет", то все равно приобрету))) "

 

І до чого це тут? Автор приймає пропозиції по покращенню модуля - я підтвердив, що мені цікавий той функціонал за який вже просили. А так як модуль мені подобається, то я ним буду користуватися і без потрібного мені функціоналу, в іншому випадку би не купив. Тим більше автор не сказав - я це не зроблю, а я такий - а я не куплю. 

Змінено користувачем nykone
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


еще немного доделываю, возможно сегодня будет... примерно так:

38385486-9aec9cc387b4738f65dd34e318845076.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=AKIAJSCJQ2NM3XLFPVKA%2F20230327%2Fus-east-1%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20230327T161220Z&X-Amz-Expires=28800&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=f99c58c9dcf10b318e35d64dd02a7e4cc7df7dd10ef3b931fd38f83fb482ef13

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

28.03.2023 в 18:35, proplat сказал:

1. Чи планується масова генераця для товарів, категорій, і т д.

2. Як щодо знижок для тих хто хоче кілка ліцензій?

 

1, так, планується, у найближчий час планую зайнятися, трохи звісно це сумнівна функція, тому що якість не завжди буває ідеальною, та в залежності від запиту, помилок або неуважності - згенерований масово результат може вас незадовільнити. то ж я би рекомендовав поки що приділяти більше уваги контенту і його якості, адже ми самі себе через якийсь час заженемо у яму.

2. поки що не планував, можливо колись потім.. адже часу на розробку витрачається дуже багато + опенкартфорум, що цілком природньо, має свою комісію 30% з продажів (відкрита інформація) то ж мій заробіток з модуля - менше ніж 2 години роботи Middle програміста, та можна прирівняти до десятка сео-текстів у копітайтера. А модуль допоможе згенерувати якісний контент на сотні та навіть тисячі сторінок. (а зараз ще й буде підтримуватись автоматичний переклад - у наступному оновленні).

+ також я намагаюся донатити на медичну допомогу та відбудову країни з кожної покупки (звітую у группі в ТГ).
Вигода від користування модулем може складати десятки тисяч гривень, а довгостроково - ще більше, а також оновлення безкоштовні. то ж якщо це 1-2 покупки то покищо без скідок, пробачте(

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

гарні новини, майже доробив функціонал перекладу, сидів півночі, думав до ранку справлюся - але ще помітив декілька косяків, треба підправити. взагалі буде щось на кшталт такого:

 

вкладка основної мови з текстом:

photo_5267137464642946239_y.thumb.jpg.a062749ec1f2a07c1d77eabda07d6659.jpg

 

вкладка другої мови після натискання кнопки Go:

photo_5267137464642946246_y.thumb.jpg.b03f6bbf0d28b6aedcc2ac9bc152a100.jpg

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 26.03.2023 в 18:30, nykone сказав:
  1. API Google платний...

АПІ OpenAI теж платний ). не натупіть) Безкоштовно дають тільки 18$ далі треба платити 

при цьому гугл АПІ кожен місяць дають 500 000 символів для перекладу безкоштовно (якщо я не помиляюсь і в них нічого не змінилося)
так що тут однозначно важко скзати що дешевше буде. 

Написав собі невеличкий скрипт потестувати АПІ OpenAI. так ті 18 баксів доволі швидко зникають. Відповіді не завжди коректні, переклади теж, бувають дурниці і плутанина з html тегами якщо вони є в описі. Буває не закінчує реченя хоча до ліміту символів ще далеко. рідко буває відповідь чекаю більше 30 секунд і вибиває тайм ліміт хостинга.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

30.03.2023 в 06:23, cherkas сказал:

АПІ OpenAI теж платний ). не натупіть) Безкоштовно дають тільки 18$ далі треба платити 

при цьому гугл АПІ кожен місяць дають 500 000 символів для перекладу безкоштовно (якщо я не помиляюсь і в них нічого не змінилося)
так що тут однозначно важко скзати що дешевше буде. 

Написав собі невеличкий скрипт потестувати АПІ OpenAI. так ті 18 баксів доволі швидко зникають. Відповіді не завжди коректні, переклади теж, бувають дурниці і плутанина з html тегами якщо вони є в описі. Буває не закінчує реченя хоча до ліміту символів ще далеко. рідко буває відповідь чекаю більше 30 секунд і вибиває тайм ліміт хостинга.

 

хех, ціна 0.002$ за 1000 токенів, 1 середній текст це десь до 1500 токенів, це в гривні 12 копійок.

 

тобто 18 баксів вистачить на:

6000 текстів

 

звісно це не інструмент автоматичного перекладу, але додатково дає круті можливості, то чому ж їх не використовувати?

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

тут є фішка, чат віддає в маркдаун, тому можна безкоштовно перекладати. наприклад (lingva)
Но то таке..

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

30.03.2023 в 15:31, Eduard28 сказал:

Доброго дня. 

Чи є можливість поміняти з 3,5 на модель GPT 4?

 

доброго, ні, бо поки що вона просто недоступна у API, можливо доступ надали якимсь крутим великим компаніям, але для звичайних людей gpt-4 немає. от якщо модуль будет гарно продаватися - я піду до OpenAI покажу їм який я молодець та можливо вони трохи прискорять цей процесс та подвинуть мене у списку очікування трохи вище, хто зна =/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

30.03.2023 в 16:17, kabantejay сказал:

 

доброго, ні, бо поки що вона просто недоступна у API, можливо доступ надали якимсь крутим великим компаніям, але для звичайних людей gpt-4 немає. от якщо модуль будет гарно продаватися - я піду до OpenAI покажу їм який я молодець та можливо вони трохи прискорять цей процесс та подвинуть мене у списку очікування трохи вище, хто зна =/

Тобто у вас працює по АПІ, треба ключ, та і платити за токени, коли 18$ витратяться? А GPT-4 буде ще дорожче аніж 3.5. Хоча дешевше ніж копірайтер. Але треба редагувати та правильні запити. Трохи згодом будуть компанії шукати не копірайтера на сайта, а оператора промт запитів) 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


30.03.2023 в 17:18, niger сказал:

Трохи згодом будуть компанії шукати не копірайтера на сайта, а оператора промт запитів) 

так воно і є
потрібен копирайтер промптів

Усі рекомендації як "спілкуватися" з чатом до одногомісця.
Треба мати колекцію промптів, відповедей, нагадувати чату, що було раніш. тоді, можливо буде толк.
прості рішення - також мають право на життя

Але, але, але

Він іноді, на жаль, не розуміє українську.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

30.03.2023 в 17:18, niger сказал:

Тобто у вас працює по АПІ, треба ключ, та і платити за токени, коли 18$ витратяться? А GPT-4 буде ще дорожче аніж 3.5. Хоча дешевше ніж копірайтер. Але треба редагувати та правильні запити. Трохи згодом будуть компанії шукати не копірайтера на сайта, а оператора промт запитів) 

 

це точно)) платити дуже просто - з карти, вони підтримують, та й якщо хитрість дозволяє завжди можна зареєструвати новий акаунт. я думав про платну підписку через свій сервіс, або купляешь кредити та використовуєшь щоб ті хто не хоче заморачуватись могли просто закидати на місяць якихось 5 баксів та використовувати і не думати про акаунти, ключі, підключення карт та інше. але то може пізніше. стартового кредиту 18$ повірте, вистачить на дуууже довго, можливо на всьому вашому сайті меньше об'єм ніж покриє цих 18 доларів)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

30.03.2023 в 17:36, chukcha сказал:

так воно і є
потрібен копирайтер промптів

Усі рекомендації як "спілкуватися" з чатом до одногомісця.
Треба мати колекцію промптів, відповедей, нагадувати чату, що було раніш. тоді, можливо буде толк.
прості рішення - також мають право на життя

Але, але, але

Він іноді, на жаль, не розуміє українську.

 

 

можна робити якісь окремі запити на англійській та перекладати потім. перекладає непогано наче.

ну й у GPT 4  там підтримка української набагато краще, то ж трохи зачекаємо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

30.03.2023 в 17:36, chukcha сказал:

так воно і є
потрібен копирайтер промптів

Усі рекомендації як "спілкуватися" з чатом до одногомісця.
Треба мати колекцію промптів, відповедей, нагадувати чату, що було раніш. тоді, можливо буде толк.
прості рішення - також мають право на життя

Але, але, але

Він іноді, на жаль, не розуміє українську.

 

в мене зараз одна стаття/опис для однієї мови вимагає від 5 запитів, зазвичай десь 6-8. Щоб з одного запиту то, як тимчасовий варіант для швидкого наповнення годиться. Але якби 4-8 років тому коли я наповнював сайти товарами, описи і все таке - ой як би воно мені допомогло. Тож модуль дуже крута штука. Для початківців саме те. А потім вже можна як MVP залетить, шліфувати

Змінено користувачем niger
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.