Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Шукаємо SEO спеціаліста для просування існуючого магазину дверей


Recommended Posts

В 07.03.2023 в 11:57, Nikolai34 сказав:

Цікавить людина з України (ми знаходимося в Києві).

Доброго дня. Є знашомий сео, можу дати контакти

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

07.03.2023 в 11:57, Nikolai34 сказал:

Цікавить людина з України (ми знаходимося в Києві).

Доброго дня, рекомендую дуже гарного SEO спеціаліста з Київа, який має більш ніж як 10 років досвід у просуванні сайтів різних тем, він є на цьому форумі під ніком @kulinenko  . Сам зним працюю дуже давно, результатом задоволений. Якщо треба можу дати і інші контакти для зв'язку. Звертайтесь. 

Змінено користувачем Andresik
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


08.03.2023 в 12:01, Andresik сказал:

Доброго дня, рекомендую дуже гарного SEO спеціаліста з Київа, який має більш ніж як 10 років досвід у просуванні сайтів різних тем, він є на цьому форумі під ніком @kulinenko  . Сам зним працюю дуже давно, результатом задоволений. Якщо треба можу дати і інші контакти для зв'язку. Звертайтесь. 

Добрий день! Дякую, поки спілкуюсь з одним спеціалістом. Але буду мати на увазі.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 6 months later...
  • 3 months later...

Вітаю! Часу вже досить багато пройшло, мають бути якісь результати по SEO, теж послухав би. Хоча, якщо людина нічого більше не пише та не питає, напевно, все добре

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...
14.09.2023 в 21:23, maznychenko2019 сказал:

@Nikolai34Доброго дня!
поділіться результатами по seo ?

Добрий день! Вибачаюсь, що так довго не відповідав, просто рідко сюди заходжу. Все чудово, багато по яких позиціях наразі в ТОП 5.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


09.01.2024 в 15:42, platon_sharov сказал:

Вітаю! Часу вже досить багато пройшло, мають бути якісь результати по SEO, теж послухав би. Хоча, якщо людина нічого більше не пише та не питає, напевно, все добре

Добрий день! Так, Ви праві, все добре.))) Досі працюємо з людиною, котру мені порадили.) 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.