Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

не регистрируются поисковые запросы посетителей


shurc1

Recommended Posts

Добрый вечер.

Версия ocStore 2.3.0.2.4

Шаблон: Аурус

 

ВОПРОС:

Обратил внимание, что в отчетах нет поисковых запросов от покупателей. Хотя, понятное дело, эти запросы были. Это показывает и Гугл аналитика, да и сам я проверяю - ввожу запрос, жму кнопку "искать", попадаю на страницу /search/?search=... - на этой странице куча товаров в выдаче. А вот в админке этого запроса нет в отчетах.

https://prnt.sc/JwOvf6BvLR-E

 

Первый раз такое встречаю. Уже, наверное, с десяток OcStore на хостинги разные ставил и такое впервые встречаю. Правду сказать, ставил раньше релиз 2.3.0.2.3, а в этот раз решил 2.3.0.2.4 поставить. Хотя не думаю, что тут дело в релизе.

 

Не знаете, с чем это может быть связано? Где начинать копать и в каком направлении?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1. проверить - включено ли?
2. Это то что проходит чрез контроллер product/search, а не то с чем приходят посетители.

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.