Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Поддержка] SEO мультимова PRO


Recommended Posts

В 28.02.2023 в 16:54, KIV37 сказав:

Я вибираю той файл що завантажив (seolang.ocmod.zip). Вибиває- не вірний тип файла

Щось зламали у себе в установнику, бо у всіх нема питань по цьому питанню. Все встановляється.
Установник - це не питання до модуля.
Якщо щось зламали в себе, спробуйте по FTP переписати з папки upload архіву в корінь магазину

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

Здравствуйте, хочу купить, есть пару вопросов:
1) Если у меня всего 2 языка (укр и англ), но не хочу возиться с настройкой и установкой, достаточно ли оплатить 2 эти пункта, получается основная версия все равно украинская, есть ли смысл в настройке "по закону Украины", языка то всего 2, русского нет. Адаптация переключателя тоже не нужна, что там перестраивать с 2-мя то языками, да?
2) Какую стратегию реализует модуль касаемо каноничности страниц? Вроде prev/next давно не актуальны, но у каждого вебмастера свое мнение, некоторые до сих пор рекомендуют. Получается, после установки модуля каждая новая страница пагинации будет иметь уникальные теги и не дублировать первую страницу категории, но будет ли связь всех страниц (категория-pаge2, 3 и тд) с первой страницей? 
Заранее спасибо. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14.03.2023 в 11:53, simona_polagina сказал:

Здравствуйте, хочу купить, есть пару вопросов:
1) Если у меня всего 2 языка (укр и англ), но не хочу возиться с настройкой и установкой, достаточно ли оплатить 2 эти пункта, получается основная версия все равно украинская, есть ли смысл в настройке "по закону Украины", языка то всего 2, русского нет. Адаптация переключателя тоже не нужна, что там перестраивать с 2-мя то языками, да?
2) Какую стратегию реализует модуль касаемо каноничности страниц? Вроде prev/next давно не актуальны, но у каждого вебмастера свое мнение, некоторые до сих пор рекомендуют. Получается, после установки модуля каждая новая страница пагинации будет иметь уникальные теги и не дублировать первую страницу категории, но будет ли связь всех страниц (категория-pаge2, 3 и тд) с первой страницей? 
Заранее спасибо. 

Доброго
1. Так, можете тільки ці 2 пункта оплатити, якщо у вас не кастомна тема, а тема яка є в переліку адаптованих (перелік в описі модуля - Вимоги)
Якщо кастомна (чи тема якої немає в переліку) то треба адаптувати ще й перемикач мов.
2. Функціонал по canonical це питання не до модуля (функціонала такого нема), бо думок багато в  залежності що просувати.
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Дякую за чудовий модуль. Є одне запитання, при переході з одній сторінці на російскій мові на іншу, здійснюється перенаправлення на українську. Але це тільки зі сторінками із Меню, все інше працює коректно. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15.03.2023 в 12:33, SmSerhii сказал:

Доброго дня. Дякую за чудовий модуль. Є одне запитання, при переході з одній сторінці на російскій мові на іншу, здійснюється перенаправлення на українську. Але це тільки зі сторінками із Меню, все інше працює коректно. 

Доброго.
Дякую
Ну це питання не до модуля )))
Бо у вас меню прописані посилання "ручками"... і звісно без мовних префіксів.
Пропишіть в модулі меню чи налаштуваннях теми (де ви прописували ці посилання) вірні УРЛ в мовних полях до посилань (звісно з префіксами мови)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

15.03.2023 в 12:39, markimax сказал:

Доброго.
Дякую
Ну це питання не до модуля )))
Бо у вас меню прописані посилання "ручками"... і звісно без мовних префіксів.
Пропишіть в модулі меню чи налаштуваннях теми (де ви прописували ці посилання) вірні УРЛ в мовних полях до посилань (звісно з префіксами мови)

"Слона" та й не замітив. Працює. Дякую за швидку відповідь.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня, на демо за адресою https://seolang.opencartadmin.com/en відкриваеться сторінка, а якщо добавити слеш то вже ні, 404 https://seolang.opencartadmin.com/en/.
В мене в кінці всіх посилань стоїть слеш, тому навпаки, якщо ввести без слешу site.ua/uk 404, з слешом все норм.
Проблема в тому що деякі кліенти вводять саме без слешу і бачуть 404.
Це баг чи фіча, можливо поправити в нових версіях?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


19.03.2023 в 22:16, DjPrizrak сказал:

Доброго

Доброго
Звісно зі слешем це зовсім інша адреса, якої нема, тому вірно видає 404 помилку - такої сторінки нема.
І навпаки теж саме. І за це відповідає не модуль. А ЧПУ формувач opencart seo_url чи seopro.
Так що все вірно ЧПУ формувач opencart-a видає
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

Зміни в версії 35.0

35.0 - Додане налаштування GET параметрів при яких не буде перенаправлення чи popup вікно вибору мови (якщо обрано так)
Наприклад мітки Google реклами gclid та т.п.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

Доброго  дня.

Модуль надає можливість заповнювати SEO URL однаково для різних мов, то чи не можна зробити так, щоб було лише одне поле SEO URL і у базі всі поля SEO URL різних мов заповнювались одночасно? Як це було у версіях 1 і 2 Опенкарту?

 

Також нагадую про замовлення допомоги в налаштуваннях, бо вже 3 доби чекаю.

Дякую.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

Добрий день.

Підкажіть чи можливо прив'язати валюту до певної мови?

Потрібно, щоб за посиланням, де буде префікс en в URL, відобразилися ціни в доларах, щоб клієнти з іншої країни побачили англомовну версію і ціни в доларах, а не в гривнях.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 31.05.2023 в 01:54, Vetlucky777 сказав:

Добрий день.

Підкажіть чи можливо прив'язати валюту до певної мови?

Потрібно, щоб за посиланням, де буде префікс en в URL, відобразилися ціни в доларах, щоб клієнти з іншої країни побачили англомовну версію і ціни в доларах, а не в гривнях.

Доброго
Так, можна

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

Доброго дня модуль супер, але "поддержка языковых sitemap" не працює як не танцювати

На самому сайті мовні версії роблять коректно у тому числі і /ru/ а ось сайтмап з префіксом ru ні, потім це погано, бо GSC всі ці посилання 404(

 

Коротше у /ru/sitemap.xml біда у посланнях немає префіксу /ru/ .

Я б зніс на*й цю оркотню, але керівництво не дозволяє(

Screenshot_2.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 17.06.2023 в 03:08, tonmarket сказав:

Доброго дня модуль супер
404(

 

Доброго
Ви знаєте ... а це питання не стосується модуля зовсім
Це в вас не вірно налаштований конфіг nginx
Колега @Vladzimir навіть по цьому питання підготував "FAQ"
 

 

Цитата

 

... то перед вами постане одна проблема, яка пов'язана з кривим дефолтним конфігом Nginx в цих панелях.

Проблема полягає в тому що сервер не буде обробляти запити типу /uk/index.php?route= і видаватиме помилку 404.

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добрий день

у мене шаблон chameleon мені подобається як там виглядає перемикач мови як на скрін

після встановлення вашого модуля, перемикач будет виглядате так само чи потрібна додаткова адаптація? 

Цитата

9595.jpg.c3d5a4e869d2db1052f1596dec7b1f43.jpg

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 21.06.2023 в 17:34, Vetlucky777 сказав:

Добрий день

у мене шаблон chameleon мені подобається як там виглядає перемикач мови як на скрін

після встановлення вашого модуля, перемикач будет виглядате так само чи потрібна додаткова адаптація? 

 

Доброго
Так само
В модулі йде вже адаптований під тему перемикач мов

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 months later...

Доброго дня, якщо до цього купував ваш старий модуль з налаштуванням під мовний закон.

як мені оновитись на про версію? Потрібно по новому платити за це налаштування та модуль? 
чи просто купити модуль?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


04.09.2023 в 00:08, AlexanderYuzkov сказал:

Доброго дня

 

Тим хто купляв просту версію буде купон на знижку PRO версії (в особисті напишіть)
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Доброго дня.
Функція однакових УРЛ для різних мов через префікс це чудово. Але, коли я прописую однаковий УРЛ, то система видає помилку. Тобто УРЛ по суті не повині бути однакові.

 

Як вимкнути цю перевірку в налаштуваннях товарів, категорій і т.п.? 
Чи треба УРЛ в базі ручками переписувати?

OcStore 3.0.3.7, тема Deluxe.

Доповнено:
Вибачте, загуглив і знайшов як відключити перевірку УРЛ. Сподіваюся це не потягне за собою якісь інші проблеми.

Змінено користувачем ukrgeraldika
Доповнено
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 25.09.2023 в 23:23, ukrgeraldika сказав:

Доброго дня.
Функція однакових УРЛ для різних мов через префікс це чудово. Але, коли я прописую однаковий УРЛ, то система видає помилку. Тобто УРЛ по суті не повині бути однакові.

Щось ви не вірно робите. Чи не розумієте що таке URL в адресному рядку браузера та SEO URL opencart
Ні в кого не видає помилки однакові урл через префікс в 3-ці ;)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Ні, шановний, я нічого не плутаю. Я писав "УРЛ" маючи на увазі саме SEO URL opencart

Не знаю як у кого, а в мене в OcStore 
3.0.3.7 (закачаного з офіційного джерела), коли я редагую товар (категорію тощо) і для різних мов записую однаковий SEO URL, то я не можу зберегти зміни в товарі, бо виникає помилка, що SEO URL ідентичні.


Повторюся, я вручну заблокував цю перевірку. Тепер, завдяки роботі модулю SEO мультімова PRO, я маю однакові SEO URL, але URL в строці браузера різні через префікс мови. Тобто:
 

site.ua/tovar.html
site.ua/ru/tovar.html

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 26.09.2023 в 15:28, ukrgeraldika сказав:

Ні, шановний, я нічого не плутаю. Я писав "УРЛ" маючи на увазі саме SEO URL opencart

Не знаю як у кого, а в мене в OcStore 
3.0.3.7 (закачаного з офіційного джерела), коли я редагую товар (категорію тощо) і для різних мов записую однаковий SEO URL, то я не можу зберегти зміни в товарі, бо виникає помилка, що SEO URL ідентичні.


Повторюся, я вручну заблокував цю перевірку. Тепер, завдяки роботі модулю SEO мультімова PRO, я маю однакові SEO URL, але URL в строці браузера різні через префікс мови. Тобто:
 

site.ua/tovar.html
site.ua/ru/tovar.html

 

Як раз плутаєте SEO URL не дорівнює URL в адресному рядку браузера - це по перше.
Зараз у вас все працює, нема 404 (якого ні в кого нема)
По друге, а ви в налаштуваннях увімкнули налаштування щоб для різних мов можна було робити однакові SEO URL

6649072289.jpg
Мабуть ні. Я і цього не бачу.
Тому чіткі  умови ТП

💠 3. Технічна підтримка не надається без повних доступів.
УВАГА, Якщо ви надали не перевірені доступи або доступи без прав адміністратора (тобто фахівець витратив час на спробу входу і не увійшов під ними або не отримав прав для повноцінної роботи) - то автоматично переміщується в кінець черги, мінімум на добу).
ТП здійснюється тільки через особисті повідомлення (ОП) на форумі
В іншому випадку автор залишає за собою право не відповідати з якихось засобів комунікації без пояснення на те причини.
Ми не вміємо гадати.

  Приховати вміст

До запиту в технічну підтримку ви повинні надати такі доступи

 

Адміністративна панель магазину

URL - адреса панелі адмін. частини (права адміністратора)
Логін
Пароль

FTP
Сервер (хост)
Логін
Пароль


Ви будите поставлені в чергу після заповнення доступів
Послуга здійснюється в порядку черги.
Майте на увазі, що є вихідні та свята, і робочий день починається о 9:00 і закінчується 17:00.
В тех. підтримці працюють не роботи ;)

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.