Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Переход с пиратского Opencart на оф. OcStore


Recommended Posts

Доброго дня, панове. Сьогодні одна поважна людина з форуму, звернула мою увагу на те, що в мене стоїть піратська версія Opencart 3 "русская сборка". Це сталося випадково, на початку створення сайту я не знав що то піратська багована версія. Всі модулі в мене куплені у авторів на цьому форумі. Окрім якихось двох, котрими навідь не користуюсь(про них також не знав, що піратські).
Як я можу це виправити не втрачаючи контент? Мені підказали оновити поточну баговану версію до української сборки OcStore 3. Але я такої не знайшов.     

Змінено користувачем Kraissmann
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 14.07.2022 в 14:29, Kraissmann сказав:

Доброго дня, панове. Сьогодні одна поважна людина з форуму, звернула мою увагу на те, що в мене стоїть піратська версія Opencart 3 "русская сборка". Це сталося випадково, на початку створення сайту я не знав що то піратська багована версія. Всі модулі в мене куплені у авторів на цьому форумі. Окрім якихось двох, котрими навідь не користуюсь(про них також не знав, що піратські).
Як я можу це виправити не втрачаючи контент? Мені підказали оновити поточну баговану версію до української сборки OcStore 3. Але я такої не знайшов.     

Доброго дня. "Українська збірка" це суті чистий опенкарт з українською локалізацією. Просто так оновити магазин без попереднього резервування і відповідного налаштування грозить поломкою ІМ. Тому раджу шукати спеціаліста. Оновлення простою заміною файлів може не спрацювати тим більш на версії де багато чого вирізали. Але окрема думка -> дана збірка (рузькая) не являється піратською чи занадто поганою в цілому, досить стабільна для роботи з ІМ до 50 тисяч товару, тому особливої потреби для заміни не бачу.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 14.07.2022 в 16:24, madehtml5 сказав:

 дана збірка (рузькая) не являється піратською чи занадто поганою в цілому,

Не плутати "русскую" (@Support серйозно? ... "русская"?) збірку ocStore 3  та "Русскую сборку" з країни лаптєй та з сумновідомих помийок

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 14.07.2022 в 16:51, markimax сказав:

Не плутати "русскую" (@Support серйозно? ... "русская"?) збірку ocStore 3  та "Русскую сборку" з країни лаптєй та з сумновідомих помийок

Можу помилятися, але що там може бути такого "хорошого" сховано, що це б потребувало переносу діючого ІМ на іншу збірку? Просто якщо хочете на цьому ділі заробити, так аргументуйте більше ніж "він зроблений в кацапстані". Не стільки для мене, як для майбутнього замовника) я взагалі за чистий опенкарт або остор, але навіщо чіпати, те що працює?

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

как не крути, но один фиг опенкарт ни разу не русский, он для русо-фашистов чисто вражеский, практически натовский :-D То что они, что-то там вырезали, русским его никогда не сделает. 

Змінено користувачем Softech
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.