Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts






 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 months later...
  • 5 months later...
19.07.2022 в 22:37, blyskavka сказал:

Під версію 2.3 нема?

Нет

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Выполняется обновление модуля для версий 2.3 и 3.0. Ожидайте ))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...
19.05.2023 в 00:16, zagin сказал:

При встановленню через м6енеджер дополнений видає помилку

Не найдена папка с файлами для загрузки!

Прочитайте инструкцию

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

мова видаткової накладної не залежить від мови сайта на якїй було зробленно замовлення? тобто якщо замовлення на російський версії сайту, то мова накладної буде россійська чи українська?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


23.06.2023 в 23:41, olegodessa сказал:

мова видаткової накладної не залежить від мови сайта на якїй було зробленно замовлення? тобто якщо замовлення на російський версії сайту, то мова накладної буде россійська чи українська?

Мова фактури буде українською мовою, оскільки за законом російська не допустима для такого документа.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

ocStore 2.3.0.2.3
php 7.1

модуль подвоюється в адмінці

 

Скрытый текст

1626024429_-GoogleChrome.thumb.jpg.9733a697bdd20ff0b4db8fbdc8dc5693.jpg

 

далі після встановлення пише

 

Скрытый текст

531573012_-GoogleChrome.thumb.jpg.5b35e8c29a6cd73b6fb86a574dd202c0.jpg

 

 

права на редагування та зміни включені на все

Змінено користувачем olegodessa
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


27.06.2023 в 23:12, olegodessa сказал:

ocStore 2.3.0.2.3
php 7.1

модуль подвоюється в адмінці

 

  Скрыть содержимое

1626024429_-GoogleChrome.thumb.jpg.9733a697bdd20ff0b4db8fbdc8dc5693.jpg

 

далі після встановлення пише

 

  Скрыть содержимое

531573012_-GoogleChrome.thumb.jpg.5b35e8c29a6cd73b6fb86a574dd202c0.jpg

 

 

права на редагування та зміни включені на все

Отписал в лс

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

28.06.2023 в 00:34, Speaker12 сказал:

Отписал в лс

дав доступи до тестового сайту, автор мені сказав що на сайті багато незнайомих йому модулів і він розбиратися не буде

тому якщо модуль запрацював відразу, значить вам пощастило, якщо не заробив, значить адекватної підтримки не чекайте

 

P.S. у відгуку до модуля я виклав наше листування, автор сказав що це вирвано з контексту, якщо він так вважає, може викласти тут те, що на його думку залишилося за кадром

 

Перший раз за 9 років на форумі зустрівся з таким відношенням

Змінено користувачем olegodessa
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


29.06.2023 в 12:39, olegodessa сказал:

дав доступи до тестового сайту, автор мені сказав що на сайті багато незнайомих йому модулів і він розбиратися не буде

тому якщо модуль запрацював відразу, значить вам пощастило, якщо не заробив, значить адекватної підтримки не чекайте

 

P.S. у відгуку до модуля я виклав наше листування, автор сказав що це вирвано з контексту, якщо він так вважає, може викласти тут те, що на його думку залишилося за кадром

 

Перший раз за 9 років на форумі зустрівся з таким відношенням

Вырвано с контекста. Вы отказались проверять работоспособность модуля на поддомене для подтверждения причины в ваших модулях.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 7 months later...

Доброго вечора.

Маю питання по українській мові в тексті видаткової накладної. Мої накладні для замовлень частково друкуються російською ( поля - назва товару, одиниці виміру, вартість, всього) у випадку, коли клієнт створив замовлення в російськомовній версії сайту. Що з цим можна зробити, щоб привети документ у відповідність до вимог закону?

Дякую.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15.02.2024 в 20:33, AlexIrpen сказал:

Доброго вечора.

Маю питання по українській мові в тексті видаткової накладної. Мої накладні для замовлень частково друкуються російською ( поля - назва товару, одиниці виміру, вартість, всього) у випадку, коли клієнт створив замовлення в російськомовній версії сайту. Що з цим можна зробити, щоб привети документ у відповідність до вимог закону?

Дякую.

Добрий вечір. Доопрацювати виведення української мови для товарів із існуючих товарів.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.