Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как для всех товаров поменять минимальное количество заказа


Recommended Posts

Всем доброго времени! Подскажите пожалуйста, в магазине стоит минимальное количество товара 0.5 метра (это ткани). Вопрос, как можно массово поменять минимальное количество товара при заказе, чтобы не залазить в каждый товар.
Возможно есть какой то модуль, но я усердно искал и ничего не нашел, возможно не так спрашиваю у поисковиков.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Запросом в базу данных. Найти таблицу и прописать к ней запрос, в гугле куча примеров как это делается.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.04.2022 в 20:26, alex147 сказал:

Всем доброго времени! Подскажите пожалуйста, в магазине стоит минимальное количество товара 0.5 метра (это ткани). Вопрос, как можно массово поменять минимальное количество товара при заказе, чтобы не залазить в каждый товар.
Возможно есть какой то модуль, но я усердно искал и ничего не нашел, возможно не так спрашиваю у поисковиков.

Установите беч эдитор модуль

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.04.2022 в 23:26, alex147 сказал:

Всем доброго времени! Подскажите пожалуйста, в магазине стоит минимальное количество товара 0.5 метра (это ткани). Вопрос, как можно массово поменять минимальное количество товара при заказе, чтобы не залазить в каждый товар.
Возможно есть какой то модуль, но я усердно искал и ничего не нашел, возможно не так спрашиваю у поисковиков.

UPDATE `oc_product` SET `minimum`= ваше_значение

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

21.04.2022 в 20:34, S1mple сказал:

Запросом в базу данных. Найти таблицу и прописать к ней запрос, в гугле куча примеров как это делается.

 

22.04.2022 в 17:38, Tom сказал:

UPDATE `oc_product` SET `minimum`= ваше_значение

Большое спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.