Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

магазин глюконулся


Xandria

Recommended Posts

Добрый день

версия openstore 0.1.6

хостинг у хостера )

проблема следующая: не работает пользовательский интерфейс магазина, но при этом работаает админка, то есть я могу добавлять товар даже о_О

пробовали все заново залить и восстановить через бекап (бекап был сделан еще когда все работало), но все равно не работает

чесно сказать я не понмю какое было последнее действие )) все таки не ожидали такого попорота событий )

да и воообще можно ли чтото сделать в админке чтобы все глюкнуло??

вообщем вот, объясниля немного путано, но если что могу ответить на вопросы если какие возникнут )

спасибо, жду Вашей помощи )

:blink:

Змінено користувачем Xandria
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


короче так:

поставили магазин заново с нуля, сделали восстановление базы данных из бекапа о_О

но все равно фигня какая-то о_О

.htaccess это файл из админики я как то могу изменить? сли нет то его тоже не трогали до трагедии о_О

и права доступа для главной папки тоже не меняли о_О

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.