Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Luxshop - адаптивный универсальный шаблон + Быстрый Старт [Поддержка]


29aleksey

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Приветствую!  В мобильной версии при просмотре товаров категории кнопки "Купить в 1 клик", "Быстрый просмотр" и другие располагаются снизу фотографии:

1934240099_2023-05-23075458.JPG.def6ddd6e9499d8f7388352b18a9c586.JPG

Из-за специфики товара практически на всех фото информация в этом месте является значимой. А вот справа эти кнопки смотрелись бы удобно. Можно ли сделать так, чтобы они не перемещались вниз, оставаясь справа, как на ПК?

Змінено користувачем Svitlana_Kirinovych
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@Svitlana_Kirinovych доброе утро, без правок нет, только править код под Вас.

Пишите в личку

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

@kostyukdv добрый день, нет, это модуль купить в 1 клик а не полное оформление заказа 

На страницу оформления выводить почту и оплату 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я якщо використати наприклад ваш інший модуль для цих цілей? One page checkout із урахуванням що основним методом для оплати є модуль simple checkout

Тоді при натисканні на швидке замовлення перекидати користувача на нову сторінку замість попап де було б спрощене замовлення, або звичайна покупка за допомогою simple checkout 

 

Дякую

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Simple это не способ оплаты 

С страница оформления заказа

One page checkout так же страница оформления заказа 

А быстрый заказа это popup окно где покупатель не выбирает способы доставки или способы оплаты 

Это быстрый заказа )

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Ну от я і хотів би покращити умови замовлення для клієнта. Simple дає можливість оформлення гарну. А ваш модуль схоже чудовий варіант для тих користувачів які не бажають реєструватись, але от оплатити і вказати спосіб доставки можуть одразу. 

 

Чи будуть обидва вони працювати разом, паралельно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@kostyukdv нет, не будут

только быстрый заказ и simple

или One Page Checkout + Быстрый заказ

вот так только может быть

а 2 страницы оформления заказа быть не может

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 4 weeks later...

@kostya242 возможно выбрать , перепроверил на локалке вводите название и подтягивается бренд

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

@kostyukdv да, там где модуль вверху есть выбор дополнений, там выбираете темы(шаблоны) и там уже задаете свой размер под логотип

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

Купив шаблон,щьо мені тепер робити є якась інструкція?Зьявилася кнопка завантажити файли там купа Zip архіву щьо робити не зрозуміло.На який двіжок ставити? Допоможіть будь ласка тому щьо с opencart вперше звяьзався.

Змінено користувачем Pavel667
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@Pavel667 добрый  день. Ключ отправилтв личку, скачивать файлы под свою версию движка ставить можно на 23 или 3х движок, как установить будет в readme, он в архиве будет.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

яким чином правильно вивести мега меню щоб завжди воно на головній було розгорнуто разом із банером? 

я так розумію потрібно активувати ліву колонку, потім додати в неї мегаменю?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@kostyukdv Оно может быть открыто при тип шапки 1 и 2

и слайдер ставить тогда в дизайн / макеты / главная / вверх страницы

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Такой вопрос,вот вы делаете правки в шаблоне,что бы мне поставить эти правки,что мне нужно сделать?Заново скачать шаблон и закинуть в корень сайта?И не слетят мои настройки?

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


On 7/4/2023 at 3:56 PM, 29aleksey said:

@kostyukdv Оно может быть открыто при тип шапки 1 и 2

и слайдер ставить тогда в дизайн / макеты / главная / вверх страницы

Олексій, коли активую за такою схемою налаштування шапки, і за умови що каталог лишається фіксованим при гортанні сторінки вниз меню перестає працювати, список не випадає.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@kostyukdv добрый день, в личку доступы напишите 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.