Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль для отображения тултипов характиристик(групп характиристик)


Recommended Posts

Всем привет, столкнулся с проблемой, не могу понять почему БД не отображает новую колонку в базе.
Ситуация такая, пишу модификатор для отображения всплывающих подсказок у названия характиристик(групп характиристик), добавил новую колонку в таблицу"oc_attribute_description" с названием "attribute_tooltip", через запрос в базе,

ALTER TABLE `oc_attribute_description` ADD `attribute_tooltip` MEDIUMTEXT CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci NOT NULL AFTER `name`;


сама колонка создалась,

image.thumb.png.eec9a34f0bc93fbef53ae54372c8c8c4.png

через запрос 

echo "<pre>";
var_dump($query);
echo "</pre>";

в функции "getAttributeDescriptions($attribute_id)" файла \admin\model\catalog\attribute.php он выдает только :

image.thumb.png.dc366627ef39c809c3cdc8b798722d86.png

почему он не хочет выдавать мою колонку? если я правильно понял то за это должен отвечать код из той же функции
 

$query = $this->db->query("SELECT * FROM " . DB_PREFIX . "attribute_description WHERE attribute_id = '" . (int)$attribute_id . "'");

 

по идее он должен выдать все значения и колонки из таблицы моей таблицы

подскажите пожалуйста

Змінено користувачем Demanoco
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, AlexDW сказал:

если что  - есть такой модуль для подсказок характеристик и опций

 

Мне во первых надо на несколько сайтов прикрутить, а во вторых мне 1к отдавать как-то не хочеться, если я сам могу такое сделать за день

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.