Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как сделать так, чтобы модуль подключал несколько html строк в начало или конец body?


noworr1es

Recommended Posts

У меня есть модуль с кнопкой "Ок" условно. После того, как я нажимаю эту кнопку, в common/header.twig или common/footer.twig должно подключаться несколько hmtl строк. Как это можно реализовать? Я весь гугл обыскал, не могу найти. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Никак. Только через js или заранее выводить в common/header.twig, common/footer.twig вставляемый скрытый код, и всё-равно через js раскрывать его.

 

 

$('button').on('click', function() {

    if ($('.i-html').length == 0) {

        $('footer').after('<span class="i-html">Я html код</span>');

        $('body').append('<span class="i-html">Я html код низ в body</span>');

        $('body').prepend('<span class="i-html">Я html код вверх в body</span>');

    }

});

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, noworr1es сказал:

То есть вот это никак не реализовать? @buslikdrev

image.thumb.png.7063644d6be2aa5ab1282051ea351fa0.png

 

Это можно, вы должны создать шаблон модуля, где будет расположен встраиваемый код, который будет изменяться через php. Этот шаблон должен подгружаться в контроллере модуля. А контроллер модуль должен подгружаться в контроллерах header и footer, также в их шаблонах переменную модуля вывести.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

@buslikdrev можете пожалуйста поподробнее это расписать? Я практически не знаком с opencart, а время поджимает

Змінено користувачем noworr1es
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.