Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

вопрос про яндекс директ


26rus

Recommended Posts

Вопрос я хочу чтобы на сайте были именно продажи, а вот если допустим я щас 7200 туда пополню, как там вообще яндекс директ работает нормально по продажам те кто покупал там рекламу?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


12 минут назад, 26rus сказал:

Вопрос я хочу чтобы на сайте были именно продажи, а вот если допустим я щас 7200 туда пополню, как там вообще яндекс директ работает нормально по продажам те кто покупал там рекламу?

работает нормально

но не факт что у вас продажи попрут

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10 минут назад, KomissarJuve сказал:

работает нормально

но не факт что у вас продажи попрут

ну вот вы то что работаете, продажи идут от яндекс директа?)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


3 минуты назад, 26rus сказал:

ну вот вы то что работаете, продажи идут от яндекс директа?)

Даже яндекс директ не заставит людей совершать покупки !

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


да, скликивание там дикое. у меня на 100 кликов 1 продажа. с прошлого октября перестал там рекламироваться из-за склика, в марте этом попробовал опять чтобы посмотреть может поменялась ситуация, неа, тоже самое, пару дней тишина а потом резко склик

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 часа назад, 26rus сказал:

Вопрос я хочу чтобы на сайте были именно продажи, а вот если допустим я щас 7200 туда пополню, как там вообще яндекс директ работает нормально по продажам те кто покупал там рекламу?

Продажи будут, но не факт, что они окупят вашу рекламную кампанию. Очень много от чего зависит эффективность. Как минимум бюджет нужен соответствующий. При недостаточном бюджете эффективность резко снижается (мое мнение). Поэтому ЯДирект надо постоянно хорошо кормить.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.