Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Подскажите модуль всплывающая корзина (popup cart)


romario

Recommended Posts

Добрый день,

В связи с огромным многообразием модулей всплывающая корзина , помогите определится с выбором?

У меня версия Opencart 1531. Хотелось бы чтобы при нажатии кнопки купить всплывало окно где отображалось что за товар выбран и две кнопки , продолжить покупки и начать оформление.

Также желательно чтоб можно было сделать в правом верхнем углу корзину большого размера с надпись оформить заказ.

Помогите определится из личного опыта.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Хороший вопрос. С связи с их огромным многообразием я думаю, что их никто не сравнивал. Возьмите модуль у продавца с наилучшей репутацией) Ну, или по функционалу смотрите... Демки же есть...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я с начало так и думал поступить, посмотрел, почитал отзывы по 5-ти модулям, а там и края не видно , чтобы обозреть все.

Поэтому решил спросить личного опыта , кто чем пользуется?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.