Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

обновление с  2.3.0.2.3 до  2.3.0.2.5


Recommended Posts

Требуется обновление с  2.3.0.2.3 до  2.3.0.2.5...

Вопрос в следующем. Сейчас я как предполагаю много что переделано, в том числе и роутинг...обновлять нет смысла особого...поэтому:

Можно ли импортировать базу на чистый 2.3.0.2.5. и заново сверстать шаблон магазина?

Вопрос идентичные ли поля и таблицы в версиях. И можно ли перенести бд через простой экспорт /импорт тем же PHP my admin?

Или в процессе затыти могут случиться?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


4 часа назад, 100coins сказал:

Требуется обновление с  2.3.0.2.3 до  2.3.0.2.5...

Вопрос в следующем. Сейчас я как предполагаю много что переделано, в том числе и роутинг...обновлять нет смысла особого...поэтому:

Можно ли импортировать базу на чистый 2.3.0.2.5. и заново сверстать шаблон магазина?

Вопрос идентичные ли поля и таблицы в версиях. И можно ли перенести бд через простой экспорт /импорт тем же PHP my admin?

Или в процессе затыти могут случиться?

а какой сакральный смысл в этом?

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Да, речь идёт про *pro.

Смысл в том что сайт сделан с тормозами , переделан роутинг,,, верстка кривая и тд...но товаров порядка 20.000

Исправлять ошибки иногда сложнее чем занова сделать.

Если есть возможность на более новой версии это сделать, то почему и нет...

В перспективе будет переход на PHP+ larawel. Но пока нет возможности, знаний не хватает

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.