Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Закрепленное меню при прокрутке для шаблона Next Default (мобильная версия)


Recommended Posts

Будьте добры, подскажите, как подправить код, чтобы мобильное меню в шаблоне Next Default вело себя также, как и для полного экрана: при прокрутке поднималось вверх и оставалось зафиксировано. Я так понимаю, это реализовано скриптом, который "ловит" положение блока относительно координат и меняет стиль блока на position:fixed1998005733_--1.png.02f91fce4cd618aaa6baa23d545b47bb.png

Прикрепляю видео, как ведет себя стиль в момент прокрутки, если не очень понятно объяснил. Заранее большущее Спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


3 часа назад, Piercer сказал:

Будьте добры, подскажите, как подправить код, чтобы мобильное меню в шаблоне Next Default вело себя также, как и для полного экрана: при прокрутке поднималось вверх и оставалось зафиксировано. Я так понимаю, это реализовано скриптом, который "ловит" положение блока относительно координат и меняет стиль блока на position:fixed

эти все ответы есть на страницах тех поддержки к шаблону

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, AWARO сказал:

эти все ответы есть на страницах тех поддержки к шаблону

image.png.aac50c98184e53bc408c758e81e17e34.png

ваш совет не работает на айфоне, на андроиде. без проблем работает в гугл, если свернуть экран до мобильного разрешения. но на самом мобильнике меню все равно не фиксится. Спасибо - перехожу в обсуждение в основном форуме.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


оно по моему на сколько я помню в мобилке вообще не должно фиксироваться

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.