Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблема с установкой модуля Google Shop


Recommended Posts

Здравствуйте,
Я работаю с сайтом в версии 2.3, по мере как я добавляю функционал мне приходится решать разные вопросы, обычно даже успешно. Но при установке модуля Google Shopping 2.3 . Вышла следующее сообщение:

SyntaxError: Unexpected tokken in JSON at position 0 OK

Warning mkdir(): Permission denied in data/www/.../html/system/storage/modification/admin/controller/extension/installer.php on line 276

Если вы понимаете в чем дела сообшите, пожалуйста!

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1. встретилась непонятная переменная tokken, походу она не объявлена в контроллере

2. невозможно создать директорию - измени права на директорию. смотри в файле на строке 276, где инсталлятор пытается создать папку.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответ, 

Проблема в том что у меня нет прямого доступа на хостинг. Это веселая история. Но спасибо за ответ. Я постараюсь, и в долгу нет останусь (если вы с Украйни, наш магазин работает только по стране)

 

С уважением 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.