Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

03.05.2023 в 09:07, Profialex сказал:

От расширения и размера не зависит.

Новичкам виднее видимо...Есть прекрасное видео "категории", где указано, как правильно составлять таблицу с категориями для загрузки - от младшей к старшей, без пропущенных строк.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


04.05.2023 в 11:29, MarketM сказал:

Якщо фото вже міститься на сервері. Я в прасі вказую колонки, з повною адресою свого сайту де знаходиться фото? Щось взагалі ніяк не працює. А для зберігання фото теж треба вказувати теку, но фото вже на сервері. Як тут бути?

Варианты загрузки фото в товары:

В прайсе есть колонки: "Фото основное"  "Фото доп"  "Фото доп"   "Фото доп"   "Фото доп"  .......

1. Если в колонках стоят имена фото без слэшей, типа: 12345-аа.jpg

Закидываете все фото кучей в image/data(catalog)/temp, настраиваете форму втягивания этого прайса (http://prntscr.com/j9vq9f)(1), в которой указываете (стр. "Категории и наценки"), по каким папкам разложить эти фото в зависимости от категории товара (чтобы не скапливалось много фото в 1-й папке).

После прогона прайса, все фото из image/data(catalog)/temp можно удалять.

2. В прайсе прямо указать, где лежит фото, например: data(catalog)/computers/monitors/SAMSUNG-XXT123.jpg и фото реально уже лежит в этой папке в магазине.

При втяжке прайса, включаете кнопку: "Привязать фото к товару" - http://prntscr.com/rzr8ja (2)

3. В прайсе, в колонках "Фото" стоят прямые ссылки на чужой сайт: http://donorsite.com.../tv/samsung.jpg

При втяжке прайса, просто указываете номера этих колонок и куда положить скачанные фото (стр. "Категории и наценки"). 
4. В прайсе есть ссылка на страницу сайта донора с данным товаром.

С этой страницы парсится все (все фото и все остальное: название, описание характеристики....)
 

Прайс нужно править только 1 раз, при заливке новых товаров.

В дальнейшем, при обновлении, достаточно артикула, цены и остатка.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


04.05.2023 в 12:57, Rubynoid сказал:

Новичкам виднее видимо...Есть прекрасное видео "категории", где указано, как правильно составлять таблицу с категориями для загрузки - от младшей к старшей, без пропущенных строк.

Возможно Вы меня не правильно поняли.

У меня нет проблем с созданием категорий. Они прекрасно создаются с помощью .csv и .xml файлов. Как только я загружаю .xls, модуль выдает ошибку.

При этом, появление ошибки не зависит от размера файла, так, как она появляется даже при самом маленьком размере - 9 Кб, это 3 строчки текста.

Так как автора пока нет, а работу нужно делать, прошу подсказать, кто знает, как можно корректно переустановить модуль?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня. Хочу придбати Ваш модуль
Прочитав в описі Вашого модуля про можливість отримати знижку в 25%. Буду радий, якщо надасте таку можливість. Збираюся сьогодні придбати Ваш модуль. 
Через особисті повідомлення не можу з Вами зв'язатися. Напевно у Вас переповнена скринька.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 09.05.2023 в 16:19, marvelheroes сказав:

Доброго дня. Хочу придбати Ваш модуль
Прочитав в описі Вашого модуля про можливість отримати знижку в 25%. Буду радий, якщо надасте таку можливість. Збираюся сьогодні придбати Ваш модуль. 
Через особисті повідомлення не можу з Вами зв'язатися. Напевно у Вас переповнена скринька.


Доброго дня 
Також не можу написати автору

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 04.05.2023 в 17:29, Profialex сказав:

Возможно Вы меня не правильно поняли.

У меня нет проблем с созданием категорий. Они прекрасно создаются с помощью .csv и .xml файлов. Как только я загружаю .xls, модуль выдает ошибку.

При этом, появление ошибки не зависит от размера файла, так, как она появляется даже при самом маленьком размере - 9 Кб, это 3 строчки текста.

Так как автора пока нет, а работу нужно делать, прошу подсказать, кто знает, как можно корректно переустановить модуль?

 

Не претендую на правоту, але
Модуль використовує бібліотеку PHPExcel. підтрима якої закінчилася на версії PHP 5.6 здається
Не знаю від чого ще залежить. від яких налаштувань сервера. але я декілька разів торкався того, що бібліотека давала помилки саме через версію PHP на хостингу

 

https://github.com/PHPOffice/PHPExcel

image.png.0b8fe4e1551b4f73224cedc1afb55104.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

04.05.2023 в 17:29, Profialex сказал:

Возможно Вы меня не правильно поняли.

У меня нет проблем с созданием категорий. Они прекрасно создаются с помощью .csv и .xml файлов. Как только я загружаю .xls, модуль выдает ошибку.

При этом, появление ошибки не зависит от размера файла, так, как она появляется даже при самом маленьком размере - 9 Кб, это 3 строчки текста.

Так как автора пока нет, а работу нужно делать, прошу подсказать, кто знает, как можно корректно переустановить модуль?

Ну вот же вы сами спрашивали про категории

https://skr.sh/sJl51X62Eex

А если, с категориями уже решили проблему и теперь с прайсом проблемы, то все равно рекомендую пересохранить прайс в формат 2003 хмл, т.к. сначала модуль был только под этот формат заточен:

 

Сначала следует открыть Ваши новые, полученные от поставщика прайсы через ексель.
Может появиться такая табличка - http://prnt.sc/crzle3 - жмете ок
Пересохранить свой прайс в формат "csv - разделители запятые". Данный формат удаляет внутренние "ненужные" формулы и ссылки внутри ячеек, а также уменьшает размер прайса.  ОБЯЗАТЕЛЬНО закрыть данный файл, открыть снова и пересохранить в формат "таблицы хмл 2003" - http://prnt.sc/crzlgs

Если у вас прайсы очень большие по несколько тысяч позиций, то открытие и сохранение прайсов екселем может занять продолжительное время.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Переполнилась личка, люди не могли писать((

Почистил.

Не подумайте ничего плохого, если увидите "usergio вышел из беседы"

Никуда я не вышел :)

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Приветствую.
Хочу залить из файла опции на 3-х языках. Уже всё перепробовал и перечитал и никак не получается.

Это возможно или надо допиливать?

Змінено користувачем ValRock
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вітаю.

В товарі є опція розміри прив'язані до ціни, опції звичайні незв'язані. Але принамагані додати ще опції колір (фото тканини), вони (колір) додаються вже як зв'язані опції в товар. Є якась можливість, до набору опцій ціна-розмір, додати окремо в картку товара, ще опції колір тканини, але щоб вони не утворювались як пов'язані. Утворюються вони як пов'язані якось автоматично, ще і до цих "колір" опцій прив'язується якась рандомна ціна зі знаком =. Якщо не завантажувати через форму, а створювати вручну в товарі опції то проблем немає. 

https://fex.net/ru/s/1esx2ad

Змінено користувачем MarketM
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Всім привіт!

Потрібна невелика підказка по парсингу, постачальник надає прайс без характеристик і було вирішено запозичити їх з офіційного сайту але щось у мене це не виходить. Ось сайт з якого позичаємо 

 

Якщо у Вас вийде допомогти то буду дуже вдячний.

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10.05.2023 в 20:15, cherkas сказал:

 

Не претендую на правоту, але
Модуль використовує бібліотеку PHPExcel. підтрима якої закінчилася на версії PHP 5.6 здається
Не знаю від чого ще залежить. від яких налаштувань сервера. але я декілька разів торкався того, що бібліотека давала помилки саме через версію PHP на хостингу

 

https://github.com/PHPOffice/PHPExcel

 

Проблема оказалась в досадной непредсказуемой мелочи.

Оказалось, что пакет для Экселя не корректно распаковался из архива. 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


17.05.2023 в 15:36, Profialex сказал:

Проблема оказалась в досадной непредсказуемой мелочи.

Оказалось, что пакет для Экселя не корректно распаковался из архива. 

С самого начала об этом писал, ведь видно было по ошибке, что проблема в ней. Но вы же убедили, что у вас все чики-пуки)

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


18.05.2023 в 11:42, Rubynoid сказал:

С самого начала об этом писал, ведь видно было по ошибке, что проблема в ней. Но вы же убедили, что у вас все чики-пуки)

У меня создается впечатление, что мы с Вами разговариваем на разных языках...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрий вечір.

Підкажіть будь-ласка дві мови одночасно у Всіх через модуль коректно заливаються? 

Версіяю модуля - Постачальники v9.4.

 

Просто здається перепробував всі варіанти, але чомусь одразу дві мови не виходить залити.

Відчуваю що десь щось прогавив, тому що модуль же повинен працювати з кількома мовами одразу, правильно ?

 

При цьому якщо вказати id мови, то оновлює мову ту що треба без проблем

1613386593__2023-05-18_231059106.png.e4183bcd5cb1fc717e24dda522fb74b6.png

 

 

Може хтось підкаже як конкретно вказувати в прайсі щоб нормально працювало?

А то пробував вже і просто через кому і через дві коми (десь в темі було, що якщо, наприклад 1 та 3, тоді треба вказувати черз дві коми - "1,,2" )

І все одно одразу не заливає.

 

717855682__2023-05-18_231531588.png.8208fab2ebdd034c11bfb8eb7a04471f.png

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 18.05.2023 в 23:17, Smallbear сказав:

Просто здається перепробував всі варіанти, але чомусь одразу дві мови не виходить залити.

 

При додаванні товарів заливається однією мовою у всі локалізації

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

19.05.2023 в 09:05, Flint2000 сказал:

При додаванні товарів заливається однією мовою у всі локалізації

 

Дякую.

Тобто потрібно спочатку залити у всі локалізації один текст, а потім ще раз зробити операцію "додати оновити".

В принципі частково так працює, але чомусь воно оновлює тільки мови у якою в магазині id = 1, а це не та мова в моєму випадку. В принципі це лікується тим що можно, поміняти порядок стовпців. Було 1,2 міняємо на 2,1

1277670468__2023-05-19_131325003.png.06a5b8855ce79c1470daac39330fc8d9.png

 

АЛЕ все це працює тільки з назвою товару, та ще з описом працює, а у меня, наприклад ще є на різних мовах H1, Title, Description в універсальних ячейках. З ними взагалі не працює , якщо вписати два номери стовпців

343938455__2023-05-19_131950311.thumb.png.a979df3ea20d9f4ec16cf65b838520cb.png

 

Працює тільки якщо залити одну цифру. 

 

P.S.

Спочатку я робив так:

Заливав тільки одну мова (так одночасно теж саме прописується і в іншу).

Потім я створив ще один файл імпорта, але в ньому вказав інші номери колонок та зверху вписав конкретно якау мову треба оновити. І тим же файлом просто оновив ті поля що потрібно було.

1022790090__2023-05-19_132722769.png.0bad6e784df6b9961d302720c04cc11c.png

 

Просто хотілося цей процес якось пришвидшити і робити за один раз, але я так розумію, що варіант яким користувався треба і залишати.

Чи може все ж таки хтось запропонує щось інше ? Все ж таки функціонал у модуля дуже великий і мені здається що я десь щось упустив.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


19.05.2023 в 13:31, Smallbear сказал:

Просто хотілося цей процес якось пришвидшити і робити за один раз, але я так розумію, що варіант яким користувався треба і залишати.

Чи може все ж таки хтось запропонує щось інше ?

Я бы рекомендовал всегда заливать первым информацию о товаре по языку, у которого id=1, который является основным, а потом уже догружать второй язык. Такой подход не создаст проблем. В модифицированной сборке OpenCart (ocStore) рус. имеет id=1, так уж сложилось исторически...

id=1 - прошу не путать с порядком сортировки, как многие делают...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


19.05.2023 в 13:49, Axelenz сказал:

Я бы рекомендовал всегда заливать первым информацию о товаре по языку, у которого id=1, который является основным, а потом уже догружать второй язык. Такой подход не создаст проблем. В модифицированной сборке OpenCart (ocStore) рус. имеет id=1, так уж сложилось исторически...

id=1 - прошу не путать с порядком сортировки, как многие делают...

 

 

Я цей ID вже думав просто в базі поміняти, але мої "знання" програмування не дають можливості зрозуміти на що це вплине в подальшому :)

 

Тому поки що доводиться щось городити, думав може вийде якось одразу вийде заливати , але..

Почекаю може @usergio щось порадить 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрий день! Питання  щодо імпорту.

 

Дивіться, в описі товару у мене є зображення у форматі svg (логотип Нової пошти, Укрпошти і ще одне зображення-глушка).

 

Перші два:

image.png.3049189de04d99aa0c8f36041fedd18f.png

це наступна:

 

image.thumb.png.e56802920916251f7c322466670e3f37.png

 

Лежать ці зображення по такому адресу (дивлюсь через ФТП):

1950805728_4.jpg.722e8a2ca5d91eaa9a946930c20dbcef.jpg

1809643782_1.jpg.13d0f5c1bd139f8e760f40517c6287fc.jpg

коли я переглядаю опис в прасі то там так:

 

1205052506_6.jpg.1679d02842bc20e4018fb579d9cd693f.jpg

 

970673156_5.jpg.29e1bfd025da41c7fb6896b76b8524fe.jpg

Я створюю стартовий товар і потім я його експортую і далі розмножую у прайсі. 

 

Коли я експортую цей перший товар а потім просто беру і назад його імпортую (навіть без змін у прайсі), то ці зобрадення зникають в описі.

 

В файлі помилок модуль пише таке:

 

1507892877_2.jpg.488f229b0f1a73c8d40763c5ca68d98e.jpg

 

Далі скріни налаштувань модуля...

 

image.thumb.png.86eb61301049a3c59445885a047357d8.png

image.png.0d43250c712f82b5c0c23fcb20bab4c5.png

 

Підскажіть, будь ласка, по якій причині модуль не може добавити/чи завантажити ці зображення в опис товару ?

 

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Всем привет. Может кто сталкивался с таким прайсом. Позиция товара дублируется 3 раза, меняются только последние 2 колонки.

Мне необходимо выгрузить EAN код и Производителя (Producent). Возможно ли как то это сделать?

 

И еще второй вопрос, в прайсе есть изображение в webp. При выгрузке opencart 3.0.3.8 не загружает эти картинки. Нужно где то прописать этот момент?

 

image.thumb.png.5c01a29a4d1039568cbba9e8320b2f6e.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Привіт, попроси адекватний прайс у постачальника або використай ось такий костиль як в прикладі https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ijZekGDk3MOoDCOxAscnGh2b5AsxoOBbBxK5mBM45Qs/edit?usp=sharing

 

Скрытый текст
23.05.2023 в 01:00, Kreaman сказал:

Всем привет. Может кто сталкивался с таким прайсом. Позиция товара дублируется 3 раза, меняются только последние 2 колонки.

Мне необходимо выгрузить EAN код и Производителя (Producent). Возможно ли как то это сделать?

 

И еще второй вопрос, в прайсе есть изображение в webp. При выгрузке opencart 3.0.3.8 не загружает эти картинки. Нужно где то прописать этот момент?

 

image.thumb.png.5c01a29a4d1039568cbba9e8320b2f6e.png

 

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрый вечер. Подскажите, пожалуйста, может ли модуль с такого файла добавлять товары на сайт? Есть опции (выделил жирным), но не понимаю куда и каким образом их нужно вписывать:

<item id="16492">
<name>Брюки Nike Shell Pants Mns</name>
<url>https://site.com/bruki-nike-shell-pants-mns</url>
<price>10000</price>
<categoryId>5</categoryId>
<vendor>Nike</vendor>
<images>https://site.com/image/data/bruki-nike-shell-pants-mns.jpg</images>
<description/>
 
<models>
<model product_model_id="30318">
<fcod>025.001.0117</fcod>
<modelname>blue (синій), L</modelname>
<modelimage>https://site.com/image/data/bruki-nike-shell-pants-mns-blue-l.jpg</modelimage>
</model>
<model product_model_id="30319">
<fcod>025.001.0116</fcod>
<modelname>red (червоний), M</modelname>
<modelimage>https://site.com/image/data/bruki-nike-shell-pants-mns-red-m.jpg</modelimage>
</model>
</models>
</item>
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.