Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Заблудился в админке...] Кол-во товаров в категориях [... и в поиске]


Recommended Posts

Добрый день! Хочу вывести возле категорий количество товаров.

Сейчас код имеет такой вид:

$product_total = $this->model_catalog_product->getTotalProducts($data);
$total += $product_total;
$children_data[] = array(
 'category_id' => $child['category_id'],
 'name'		=> $child['name'] . ($this->config->get('config_product_count') ? ' (' . $product_total . ')' : ''),
 'href'		=> $this->url->link('product/category', 'path=' . $category['category_id'] . '_' . $child['category_id'])
);
  }
  $this->data['categories'][] = array(
'category_id' => $category['category_id'],
'name'		=> $category['name'] . ($this->config->get('config_product_count') ? ' (' . $total . ')' : ''),
'children'	=> $children_data,
'href'		=> $this->url->link('product/category', 'path=' . $category['category_id'])
  );
 }

Ничего не выводится. Но когда меняю строку

'name'		=> $category['name'] . ($this->config->get('config_product_count') ? ' (' . $total . ')' : ''),

на

'name' => $category['name'] . ' (' . $product_total . ')',

выводится кол-во. Но везде показывается (0), хотя товар в категориях есть. Подскажите, пожалуйста, что я делаю не так. Версия 1.5.4.1

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.