Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Исправить ошибки переноса сайта с одного домена на другой.


Recommended Posts

Можете мне помочь с настройкой ocStore 3.0.2.0. Мне перенесли сайт lestniza.ru на новый хостинг, сделали копию сайта для Санкт-Петербурга сайт spb.lestniza.ru  но при этом у меня начали появляться ошибки. Со стороны покупателя, например, в корзине появляются товары, которые они не клали в её, или появляются после оформления пункты доставки, которые были на предыдущем хостинге. 
Со стороны админки не устанавливаются некоторые модулю, которые встают на старом хостинге, также появляется ошибка при очистке кеша....
Т.е. мне нужно донастроить магазин, чтобы не было ошибок и глюков.  

Некоторые модули вообще не работают...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


5 часов назад, Vitality321 сказал:

Можете мне помочь с настройкой ocStore 3.0.2.0. Мне перенесли сайт lestniza.ru на новый хостинг, сделали копию сайта для Санкт-Петербурга сайт spb.lestniza.ru  но при этом у меня начали появляться ошибки. Со стороны покупателя, например, в корзине появляются товары, которые они не клали в её, или появляются после оформления пункты доставки, которые были на предыдущем хостинге. 
Со стороны админки не устанавливаются некоторые модулю, которые встают на старом хостинге, также появляется ошибка при очистке кеша....
Т.е. мне нужно донастроить магазин, чтобы не было ошибок и глюков.  

Некоторые модули вообще не работают...

Возможно не корректно перенеслись файлы, если перенос осуществлялся к примеру через файлзилу.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.