Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Найти к каким товарам привязана картинка


Selvle4ka

Recommended Posts

Я могу через просмотр кода на странице товара посмотреть путь к картинке. А можно ли наоборот сделать?В файловом менеджере найти картинку и просмотреть к каким товарам она привязана. OcStore 1.5.5.1.2

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Цитата

В файловом менеджере найти картинку и просмотреть к каким товарам она привязана

 

Нельзя

Но можно сделать поиск по имени картинки среди товаров. Однако это не спасёт вас от того, что фото могло быть не у товара, а использоваться в какой-нибудь статье или блоге, или и вовсе просто в код шаблона прописано.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Selvle4ka сказал:

Я могу через просмотр кода на странице товара посмотреть путь к картинке. А можно ли наоборот сделать?В файловом менеджере найти картинку и просмотреть к каким товарам она привязана. OcStore 1.5.5.1.2

Вариант для поиска товара который юзает фото

Запрос в базу для поиска главного фото

SELECT product_id FROM oc_product WHERE image = 'data/путь-к-фото/фото';

 

Запрос в базу для поиска дополнительных фото

SELECT product_id FROM oc_product_image WHERE image = 'data/путь-к-фото/фото';

где:

oc_ - префикс базы

 

Но как писали выше что фото может быть использовано не только еще где-то в базе (например статьи, категори и тп) а и прописано в коде сайта, например на кастомно сверстанных страницах то есть где прописано в коде а не с базы информацию берет.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.