Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

быстрое редактирование доставки


Dimk

Recommended Posts

Доброго дня!

 

Ищу модуль или способ реализации быстрого редактирования способа доставки, для админа, в оформленном заказе.

 

Чтобы изменить способ сейчас, нужно пройти все вкладки редактирования заказа, и только тогда можно попасть на последнюю, где меняется способ доставки. Крайне неудобно и затратно по времени.

 

Кто-то знает, видел варианты?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


7 часов назад, Dimk сказал:

Доброго дня!

 

Ищу модуль или способ реализации быстрого редактирования способа доставки, для админа, в оформленном заказе.

 

Чтобы изменить способ сейчас, нужно пройти все вкладки редактирования заказа, и только тогда можно попасть на последнюю, где меняется способ доставки. Крайне неудобно и затратно по времени.

 

Кто-то знает, видел варианты?

вот это 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 04.01.2020 в 12:58, invays сказал:

вот это 

Модуль знаю, покупал. Он дает возможность изменить окончательную стоимость доставки в административной панели при редактировании заказа. Я же ищу быстрый вариант редактирование способа доставки.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


11 минут назад, nikifalex сказал:

тут купите

https://bit.ly/37GTN3d

Доброе, я вот спросить хотел у меня одного кидает на битую ссылку product/product, а после повторного клика, открывается ссылка?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.