Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Галерея фото, много и разного размера...


Recommended Posts

Доброго времени, Уважаемые.

Нужна подсказка в направлении решения.

Исходная задачи:

есть страница, на ней типовым js - скриптом, сплошным потоком, выводятся изображения в виде галереи. 

изображения никто не собирается предварительно подготавливать, так что исходный размер от 100Кб - 3 МБайт

Так же важно, что их количество уже несколько десятков и будет стремительно расти...

Постановка задачи:

поставить lazy load, чтобы страница не висла на пару минут, а типа все было "красиво".

Мое видение:

lazy load - это закат солнца вручную в данном контексте задачи.Вернее только часть задачи. Ищу варианты решения.

Варианты, которые рассматривал:

 - разделение фото по признакам группитровки (год, объект, др) - но хотят все вместе

 -  выдача постранично. не хотят

Собственно вопрос:

Существует ли адекватное решение такого рода задачи, понимая что на странице будет все равно куча фото, хоть как ни пережимай, но их много, очень много.

Может кто сталкивался с подобным и/или сталкивался с решением такого. 

Буду благодарен любым подсказкам!

 

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.