Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Доброго дня! Щоб зайвий раз не турбувати автора, вирішив запитати тут. Вирішив оновитись до 7,1, в основному для загрузки фідів. Хтось оновлювався? Як ставало? Чи не злітали налаштування вигрузок? До чого готуватись?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


06.06.2022 в 22:26, k2825435 сказал:

Доброго дня! Щоб зайвий раз не турбувати автора, вирішив запитати тут. Вирішив оновитись до 7,1, в основному для загрузки фідів. Хтось оновлювався? Як ставало? Чи не злітали налаштування вигрузок? До чого готуватись?

Доброго дня! По такому питанню можете турбувати, допоможу в оновленні. Налаштування переходять на нову версію все ок. Можете мені написать з доступами в адмінку я подивлюсь як у вас все налаштовано і зможемо оновити версію.

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Оновився до 7,1.

Поки перевіряю те що було, відразу пару коменатрів з приводу покращення. Можливо врахуєте намайбутнє, можливо ні, але думаю що так булло би краще. 

1. Кнопка розгорнути на весь екран

2. Поле "Теги и их значения" дуже замале, потрібно розтягувати постійно, а коли тягнеш то воно гуляє во всі сторони. Якщоб можливо було авто по висоті, було би простіше. 

image.thumb.png.a7591efeb82d4d4278ec3400affe1a86.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13.06.2022 в 17:52, k2825435 сказал:

Оновився до 7,1.

Поки перевіряю те що було, відразу пару коменатрів з приводу покращення. Можливо врахуєте намайбутнє, можливо ні, але думаю що так булло би краще. 

1. Кнопка розгорнути на весь екран

2. Поле "Теги и их значения" дуже замале, потрібно розтягувати постійно, а коли тягнеш то воно гуляє во всі сторони. Якщоб можливо було авто по висоті, було би простіше. 

image.thumb.png.a7591efeb82d4d4278ec3400affe1a86.png

Доброго дня! Зроблю таке, пару днів і буде готово

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Загульный відгук: Модуль бомба. Нічого такого навіть поряд із ним, немає. Інтерфейс став кращим. 

 

Є деякі моменти, котрі можуть зробити його ще більш зручним, та функціональнішим. Ці штуки можливо не всім потрібні, але я юзаю його по повній, тому напишу ще трохи своїх міркувань, а автор хай вирішує чи це потрібно взагалі.

 

1. дуже опасна кнопка, видаляє фід без запиту, чи я впевнений в цьому 

image.thumb.png.905bc4fc971994e5168d0a5f75b5f851.png

 

Коли видалив, побачив знизу корзину, тому беру слова назад. 

 

image.thumb.png.a6ccbcfd2d961b2bfe9d3a7b4bea405e.png

 

2. Фільтр товарів, на виключення, так додавання краще окремими строками, бо унеможливлює один прибраи інші додати. 

image.png.735602777659b5d08669c5ffb2f8d382.png

 

3. Деякі товари, приходиться підгототовляти до розетки, тому спочатку я їх додаю в категорію котра не грузиться на розетку. Це трохи не зручно. Тому що на своєму сайті я би їх вже показував би.  Якби був ще фільтр наприклад по атрибуту, грузити тільки із таким, чи не грузити якщо є такий. Це полегшало би задачу. 

Знаю що це можливо і через додатковий код, але я наприклад із кодом не дуже товаришую. 

 

4. дополнительніе статические параметрі. Якщо додати сюди ще вибір категорії (чи на всі товари, чи на якусь окрему каткгорію), то колонка "Теги и их значения" стає непотрібною 

image.png.63c7aa6631b501693994b4c8d1e0c66b.png

 

 5. Булоб би зручно мати кнопку скопіювати фід. Я повністю налаштував один і хочу те саме для іншого. Поки не перевіряв чи можливо налаштування із одного фіда скопіювати в інший, наприклад з розетки на алло. 

 

Загрузка в магазин, поки нажаль мені не дуже підходить, спробую ще пізніше.

 

 

Змінено користувачем k2825435
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14.06.2022 в 12:35, k2825435 сказал:

Загульный відгук: Модуль бомба. Нічого такого навіть поряд із ним, немає. Інтерфейс став кращим. 

 

Є деякі моменти, котрі можуть зробити його ще більш зручним, та функціональнішим. Ці штуки можливо не всім потрібні, але я юзаю його по повній, тому напишу ще трохи своїх міркувань, а автор хай вирішує чи це потрібно взагалі.

 

1. дуже опасна кнопка, видаляє фід без запиту, чи я впевнений в цьому 

image.thumb.png.905bc4fc971994e5168d0a5f75b5f851.png

 

Коли видалив, побачив знизу корзину, тому беру слова назад. 

 

image.thumb.png.a6ccbcfd2d961b2bfe9d3a7b4bea405e.png

 

2. Фільтр товарів, на виключення, так додавання краще окремими строками, бо унеможливлює один прибраи інші додати. 

image.png.735602777659b5d08669c5ffb2f8d382.png

 

3. Деякі товари, приходиться підгототовляти до розетки, тому спочатку я їх додаю в категорію котра не грузиться на розетку. Це трохи не зручно. Тому що на своєму сайті я би їх вже показував би.  Якби був ще фільтр наприклад по атрибуту, грузити тільки із таким, чи не грузити якщо є такий. Це полегшало би задачу. 

Знаю що це можливо і через додатковий код, але я наприклад із кодом не дуже товаришую. 

 

4. дополнительніе статические параметрі. Якщо додати сюди ще вибір категорії (чи на всі товари, чи на якусь окрему каткгорію), то колонка "Теги и их значения" стає непотрібною 

image.png.63c7aa6631b501693994b4c8d1e0c66b.png

 

 5. Булоб би зручно мати кнопку скопіювати фід. Я повністю налаштував один і хочу те саме для іншого. Поки не перевіряв чи можливо налаштування із одного фіда скопіювати в інший, наприклад з розетки на алло. 

 

Загрузка в магазин, поки нажаль мені не дуже підходить, спробую ще пізніше.

 

 

1) Так - це просто в корзину щоб в списку не було

2) Подумаю ще над цим

3) Подумаю, але не хочеться перевантажувать інтерфейс багатьма налаштуваннями які мало використовуються. Принцип того щоб в базі було саме необхідне без перебору по налаштуванням. Якби для легкості, якось так

4) Щоб задати тільки для окремої категорії то краще робить через "Соответствие категорий" - там можна добавить любий тег для категорії. Зроблено тому що коли треба вибрать категорію то її і вибираєм а не в загальних тегах для всіх товарів

5) Це дуже просто. В фіді донорі робите Експорт налаштувань - завантажується файл і тоді де потрібно робите Імпорт налаштувать вибравши тей файл.

 

По імпорту з XML в Opencart - працює, треба налаштувати. Поки що функціонал достатньо простий але по мірі запитів буду вдосконалювать і добавлять функціонал

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня

зацікавив Ваш продукт

Я хочу на сайт добавляти товари від поставщиків

Хотів уточнити чи це можливо?

у мене

 ocStore © 2009-2022 Все права защищены.
Версия ocStore 3.0.3.7
Максимальная производительность TurboHost.pro

 

UniXML Pro - модуль выгрузки в XML формате в любые маркетплейсы 5.9 + 7.1 (с импортом)

буде працювати? 

 

Для прикладу надаю силку основного постачальника

 

http://b2b.yugtorg.com/upload/prom_yml.xml

 

Бета версія десь у Вас доступна

 

для швидкості спілкування надаю телефон

0503821761 Юрій

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13.06.2022 в 17:52, k2825435 сказал:

Оновився до 7,1.

Поки перевіряю те що було, відразу пару коменатрів з приводу покращення. Можливо врахуєте намайбутнє, можливо ні, але думаю що так булло би краще. 

1. Кнопка розгорнути на весь екран

2. Поле "Теги и их значения" дуже замале, потрібно розтягувати постійно, а коли тягнеш то воно гуляє во всі сторони. Якщоб можливо було авто по висоті, було би простіше. 

image.thumb.png.a7591efeb82d4d4278ec3400affe1a86.png

Готово, можете оновити модуль і там вже будуть ці побажання

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Ще цей функціонал зацінив:

image.thumb.png.f1221c61f551069374b3a09c95bf8328.png

 

Я вже багато часу заливаю товар фідами, і залишкового мусору було багато, зараз нарешті почистив. 

Цей функціонал сам по собі дуже корисний. Звичайно хотілося можливість обирати що видаляти, а що ні - але це мабуть функціонал вже окремого полноцінного модуля. 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.06.2022 в 20:20, k2825435 сказал:

Ще цей функціонал зацінив:

image.thumb.png.f1221c61f551069374b3a09c95bf8328.png

 

Я вже багато часу заливаю товар фідами, і залишкового мусору було багато, зараз нарешті почистив. 

Цей функціонал сам по собі дуже корисний. Звичайно хотілося можливість обирати що видаляти, а що ні - але це мабуть функціонал вже окремого полноцінного модуля. 

 

а підскажіть що ви маєте на увазі обирати що видаляти? Там можна вказать папку з фото і там модуль дивиться на залишкові фото

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

21.06.2022 в 22:40, Exploits сказал:

а підскажіть що ви маєте на увазі обирати що видаляти? Там можна вказать папку з фото і там модуль дивиться на залишкові фото

Ну, можете не повірити, але не всі залишкові фото може знадобиться видаляти. На разі я закинув у папку ще свої фото, котрі в ручну назначав товарам, і ще не скінчив це,  та протестував цей інструмент. Ну він і видалив і ті що мені потрібні. Вони звісно у мене були, я їх знову залив. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.06.2022 в 23:07, k2825435 сказал:

Ну, можете не повірити, але не всі залишкові фото може знадобиться видаляти. На разі я закинув у папку ще свої фото, котрі в ручну назначав товарам, і ще не скінчив це,  та протестував цей інструмент. Ну він і видалив і ті що мені потрібні. Вони звісно у мене були, я їх знову залив. 

Вручну ставили фото до товару чи в описі десь? Де в базі ці фото?

За замовчуванням модуль сканує фото і сканує чи воно є в базі в таблиці product поле image та product_image поле image

Якщо там немає то фото видаляється. Якщо треба сканувать в базі в інших таблицях то можна задати це в налаштуваннях - це якщо я правильно зрозумів як у вас вийшло з видаленням

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. 
Вопрос по выгрузке в Розетку
1) если в магазине нет атрибутов, их нужно добавить в любом случаи? или с помощью модуля можно сделать?
2) Порядок в названии товара должен быть: Тип товара - Бренд - Модель - Размер (обьем, вес) – (Артикул если есть*)*
 

Пример

Сейчас

Brit Premium Dog Sensitive Lamb 1 кг

Сделать

Корм для собак Brit Premium Dog Sensitive Lamb 1 кг 

Как правильно прописать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.06.2022 в 23:11, Exploits сказал:

Вручну ставили фото до товару чи в описі десь? Де в базі ці фото?

За замовчуванням модуль сканує фото і сканує чи воно є в базі в таблиці product поле image та product_image поле image

Якщо там немає то фото видаляється. Якщо треба сканувать в базі в інших таблицях то можна задати це в налаштуваннях - це якщо я правильно зрозумів як у вас вийшло з видаленням

 

Це не принципово, ще раз скажу що це просто забаганка. Но спробую пояснити: 

Просто підготував фото та залив через фтп в папку, і додаю до товарів, вони ще не задані жодному товару. 

 

А вот що більш актуальне, сюди потрібно писати стандартні таблиці? чи вони вже там за замовчуванням?

 

image.thumb.png.0b96fe66ffadad5c5956376f95e12779.png

 

В будь якому випадку сюди би додати таблицю категорій, бо я про це не подумав, )))) та ось

image.thumb.png.12ccf924ab7877e8eefccff62eb3320b.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


23.06.2022 в 23:09, k2825435 сказал:

 

Це не принципово, ще раз скажу що це просто забаганка. Но спробую пояснити: 

Просто підготував фото та залив через фтп в папку, і додаю до товарів, вони ще не задані жодному товару. 

 

А вот що більш актуальне, сюди потрібно писати стандартні таблиці? чи вони вже там за замовчуванням?

 

image.thumb.png.0b96fe66ffadad5c5956376f95e12779.png

 

В будь якому випадку сюди би додати таблицю категорій, бо я про це не подумав, )))) та ось

image.thumb.png.12ccf924ab7877e8eefccff62eb3320b.png

За замовчуванням перевірка йде тільки в таблицях

product поле image

product_image поле image

тобто є фото але його немає в таблицях фото товару - видаляється

І ті фото що залили модуль не бачить їх в базі і видаляє

Для категорій ви просто завантажуйте в іншу папку і модуль не буде ту папку сканувать

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

24.06.2022 в 12:46, k2825435 сказал:

А вашим чудо модулем, сайтмап не можна зробити? 

Бо я задовбався з іншими модулями))

Ні, але думаю скоро добавлю таке в модуль

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

Добрый день. Подскажите можно ли сделать ссылку на мой основной сайт активной в описании товара на пром юа? Сделал так через 7 пункт, но ссылки не активные.

$product['description'] = 'Товар на нашем сайте: ' . $product['url'] . '<br> ' . $product['description'];
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


02.07.2022 в 17:22, cmamonov сказал:

Добрый день. Подскажите можно ли сделать ссылку на мой основной сайт активной в описании товара на пром юа? Сделал так через 7 пункт, но ссылки не активные.

$product['description'] = 'Товар на нашем сайте: ' . $product['url'] . '<br> ' . $product['description'];

Добрый день! Вот так можно

$product['description'] = 'Товар на нашем сайте: <a href="' . $product['url'] . '">' . $product['url'] . '</a><br> ' . $product['description'];

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

04.07.2022 в 12:24, porhun сказал:

Добрый день! Подскажите, новая версия работает с двумя языками? Есть необходимость выгружать товары на пром вместе с переводом

Добрый день! Функционал есть такой, там небольшие надо правки внести через админку, могу помочь

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

@Exploits Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, как можна исключать отдельные товары из фида? Тоесть, отправили категорию товаров - но исключили несколько позиций из категории.

 

Спасибо!

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


05.07.2022 в 14:48, drVadz сказал:

@Exploits Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, как можна исключать отдельные товары из фида? Тоесть, отправили категорию товаров - но исключили несколько позиций из категории.

 

Спасибо!

ДОбрый день. Посмотрите пункт Товары там можно исключить

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

05.07.2022 в 16:19, Exploits сказал:

ДОбрый день. Посмотрите пункт Товары там можно исключить

 

Подскажите, а можно как-то пачкой товары запретить, чтобы не выбирать по одному?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.